Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28+5 hetesek vagyunk és eddig...

28+5 hetesek vagyunk és eddig összesen 3 és fél kilót híztam. Számíthatok rá, hogy ezek után fog csak igazán beindulni a hízás?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 13:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az értelmes, higgadt válaszokat amúgy köszönöm, őket felpontoztam, a kötekedőknek meg nem adom meg azt az örömet, hogy károghassanak, amiért lepontozom őket...
2008. szept. 30. 14:13
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
ki nem szarja le, hogy lepontozol, engem nem ez érdekel, hogy "a válasz írója ..-%-ban hasznos válaszokat ad". Engem nem a látszat dolgok érdekelnek. Te valószínűleg az életben is csak olyan emberekkel veszed magad körül, akik azt moondják amit hallani akarsz!
2008. szept. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az utolsó harmadban többet hízik a kismama, mint összesen az előző 2 harmadban.
2008. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Nikcsi ***** válasza:

Sziasztok!


Nem ertem, hogy miert kell majdnem minden kerdesnel egymas torkanak ugrani...

En most vagyok a 37. hetben es osszesen 10 kg-ot hiztam terhessegem soran. Na most lehet kovezni, meg sipitozni hogy biztos eheztem, meg lestem a merleget minden nap. Elarulom, ez nagyban alkat kerdese. En peldaul egyaltalan nem vagyok hizekony alkat, vilageletemben 50 kg korul mozogtam pedig eszem mint egy lo, merleget meg jo ha minden felevben latok.

Szoval a hizas merteke szerintem egyenenkent valtozo. En a legtobbet a masodik harmadban hiztam, az utobbi par hetben szerintem nem sokat, bar a pocak novekszik.

Ja, es a babam se pici, tokeletesek a meretei.


Ugyhogy jo lenne elgondolkozni es kerdezni mielott ismeretlenul masokra kigyot bekat kiabalunk.


37 hetes kismami

2008. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem biztos, lehet akkor sem fogsz sokat hízni, én pl. mindkét babámnál a legelején híztam nagyon sokat, aztán fokozatosan csökkent a súlygyarapodás. Sőt, az első babánál az utolsó 2 hétben már fogyni kezdtem. pedig nem hánytam... Attól is függ, hogy terhesség előtt volt-e súlyfelesleged, mert ha igen, akkor jóval kevesebb plusz kg-ra számíthatsz, mintha nagyon vékonyan vágtál volna bele.
2008. okt. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!