Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy ha a hátamon fekszek, akkor csakis a bal oldalon kemény a hasam? Ott van a baba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen és akkor igen, ott volt nekem a háta, lába.


4 hónapos kisfiú anyukája

2008. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idősek vagytok.Azonkívül a keményedés nem jó jel.Beszélj az orvosoddal,lehet,hogy szedned kell magnéziumot,de biztosan megnézi ő is!
2008. szept. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg ott van a baba. Én a 32. hétben vagyok és nekem jobb oldalra költözött be, egy-két hete van az, hogy már néha megnézi a másik oldalt is és ott is érzem a babát (sajnos még mindig medencevégű, nem fordult egyenlőre be). Ez annyit tesz, hogy ha a hátamon fekszem, akkor jobb oldalamon éreztem szinte csak mozgást, ott volt csúcsos a hasam és ott lehetett kitapintani a babát. Két hete 4D-sen szóltak, hogy a babó elnyomja a jobb oldali vesevezetékemet, aminek köszönhetően az begyulladhat, azóta azt az utasítást kaptam, hogy amennyit csak tudok feküdjek a bal oldalamon, ezzel próbáljam átcsalni néha oda is a fiamat. Eddig bejött, egyre többet tartózkodik a nem kedvelt oldalon is.

Lehet, hogy neked is oda kell majd erre figyelned!

2008. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
PONT MA VAGYOK 17 HETES! ONNAN GONDOLOM,HOGY OTT LEHET A BABA,MERT EDDIG MINDEN ULTRAHANGON CSAK OTT LEHETETT LÁTNI! NAGYON REMÉLEM,HOGY NINCSEN SEMMI BAJ! KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!
2008. szept. 30. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Baj nincs!Csak nem mondtad mennyi idős vagy így nemigazán lehetett arra következtetni,hogy elég nagy-e a baba ahhoz hogy érezd.Egy kissebb terhességnél ez valoszinüleg gond lenne mert ugye ott még nem érezni.Nincs gond a babát érzed!Boldog babavárást!
2008. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!