Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 és 4 naposan normális ha...

18 és 4 naposan normális ha folyamatos enyhe nyomást érzek a hasamban? Főleg ha fekszek és forgolódok. Mikor fogom már érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés
2008. márc. 5. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia az enyhe nyomást nem ismerem de itt fáj ott fáj az nekem is szokot lenni szerintem mindenkinél máshogy van de én mindig megkérdezem a dokit vagy a védőnöt attól függ kivel találkozok az események után hamarabb anak ellenére hogy itt is rákérdezek dolgokra nekem az mindig biztonságot ad ha ők rá bólintanak arra hogy ez normális szerintem te is kérdezél rá,a mozgást pedig figyeld nekem a tegnap volt az elsö mocorgás amire azt mondtam ez már biztos ő akkor 19+2 idösek voltunk nekem olyan mintha a vizbe kiduran egy buborék töbször egymás után csak figyelj ha jelentkezik biztos észre veszed nagyon érdekes jó baba várást
2008. márc. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet már a kisbabát érzed,csak még nem túl erőssen. Én már 17 hetesen éreztem. Ha pihensz s elfekszel figyelj egy kicsit. Nagyon furcsa érzés, olyan mint a bélmozgás,igazán a hasad alján érzed.Ha nem is ezt érezted eddig lassan már fogod.
2008. márc. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem a baba lesz az,nekem már mozog, de ha pl hanyatt fekszem mindig fura nyomás van a hólyagomnál.Először azt hittem felfáztam, de nem rájöttem a kislányom az, izeg-mozog.Sztem Te is a babád érezheted, csamég picike,egyre erőteljesebb lesz minden mozdulata.Sok boldog mocorgós napokat:-)

20 hetes kismami

2008. márc. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!