Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már az lehet? Indult neked...

Ez már az lehet? Indult neked másnak így a szülése?

Figyelt kérdés

Már tegnap este eléggé fájt a hasam. Lefekvés után pedig eldurvult a helyzet. Szűk 2óra óta fent vagyok. Vízszintesbe egyáltalán nem tudok lenni, mert elkezd a derekam, hátam fájni.

Ez a derék és hát fájás állandósult, van úgy, hogy erősödik. Menszis fájdalomkor is sokat járok wc-re (nagy dolog), éjjel is 4szer voltam. Viszont ezek az erősödések nem rendszeresek, de egy állandó alap fájdalmam van.

Meddig várjak? Volt valakinek hasonló? Mindenkinek úgy megy, mint a nagykönyvben? (10, 5 perces fájások)

38+6hetes kismama


2010. ápr. 18. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia sztem most már reggel van igy fel tudod hivni a szülésznödet hogy mi legyen. a derékfájás meg a hasmenés utalhat a szülés indulására, de amig nem folyik a m,agzat viz vagy nem vérzel, ne kapkodj. irj majd mi lett veled:)

32

2010. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Enyhült a dolog, most egész jól vagyok. Nem hívogatom, ha megint elkezdene fájni mindenem, majd akkor rákérdezek. Nem akarok túl hamar bemenni, viszont szarakodni sem akarok, mert nyitva a méhszájam.
2010. ápr. 18. 08:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm volt így, szülés előtt 1 héttel beindultak a jóslófájások. berohantak a kórházba, és ott mondták neki, hogy van ilyen jellegű jósló fájás. Rá egy hétre szült csak meg.
2010. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Lehet ez akár szülés is.

Nem mindenkinek úgy megy,mint a nagykönyvben. Nekem is éjjel kezdődött, és volt egy állandó fájdalom alapban, de összefüggő. Mikor ráültem a fittlabdámra, akkor tudtam mérni, és rögtön 2 perceseket mértem. 4 óra múlva megszültem.

2010. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aznap megszületett a kislányunk!!
2010. máj. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!