Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van olyan, hogy egy...

Tényleg van olyan, hogy egy férfi "csak" fiút vagy lányt tud nemzeni?

Figyelt kérdés
Egyik ismim a 3. gyermekét várja, 2 fiú után ma a 16 hetes uh-n a doktor megállapította, hogy 90%-ra fiú .Nagyon örültek ennek is, habár titkon kislányt szerettek volna. A doki szerint létezik ilyen, hogy egy férfinél vagy csak az x vagy csak az y kromoszómát hordozó hímivarsejtek erősek. Ti hallottatok ilyenről?
2010. ápr. 17. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet ilyen,de nem törvényszerű.Ismerek egy családot,ahol 6 fiú van,másiknál pedig 5 lány.
2010. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de ez hogy???:)
2010. ápr. 17. 18:43
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi négyen vagyunk lányok. Iker lányokat várok. Szerintem csak véletlen.
2010. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nemár:) és tényleg azt hiszed?:)
2010. ápr. 17. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Én olvastam egy cikket, amiben azt írták, hogy a petesejt válogat megtermékenyítés előtt, tehát nem a férfitól függ, hogy milyen nemű lesz a gyerek, a petesejt döndti el, hogy melyik a szimpatikus számára :)
2010. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
olyat hallottam h ha pl neked is meg a pasinak is fiú tesói vannak, akkor fiú lesz nagy eséllyel, de a "csak" dolog szerintem azért előbb utóbb lány is jönne, csak az ember győzze kivárni.....egyébként még nem legális, de bele lehet szólni, bárkinek lehet bármilyen nemű gyermeke, persze nem temészetes úton
2010. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk úgy van hogy anyukámék négyen vannak lányok és van egy fiú.. Apukámnak meg két nővére van. Mi négyen vagyunk lánytestvérek és már van egy unoka aki szintén lány. Szerintem van ilyen hogy valaki húz az egyik nem felé :D
2010. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sőt állítólag olyan is van hogy a természet nagyon okosan szelektál, tehát egy szülőpárnak eleve nem "engedi" hogy mondjuk fiú gyereke szülessen, mert az pl. hordoznavmi betegséget, vagy beteg is lenne.

Vizsgáltak pl. többször is kis terhességet (pár heteset) elvetélő nőket, és embriójukat és több esetben kiderült hogy cak egy bizonyos neműek voltak. Tehát mondjuk mindig csak a fiúk "mentek el". Mikor végre lány sikerült, azt pedig ki tudta hordani az anya.

Én hiszek ebben.

Egy ismerősöméknek 3 lányuk van, most várják a negyediket, ő is kislány lesz:)

Gyerekkoromban meg a szomszédainknak 7!!!! lányuk volt!!! És még egyet bevállaltak, aki egy hydrocephalusos (vízfejű) kisfiú lett, és szegény meg is halt születése után.:(

2010. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem 4 gyermekem van.3 fiu.4-re lett kislány.
2010. ápr. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy ez igaz lenne.Nálunk a férjem családjában csak fiúk születtek, az én családomban pedig inkább lányok.50-50 % az esély.De amióta megfogant, végig olyan érzésem van, hogy kislány.Persze a fiúnak is ugyanúgy örülnék, csak a megérzéseim működni szoktak.És kb. 2-3 nappal a peteérés előtt voltunk együtt, ami inkább a lány spermiumoknak kedvez.Hát, lassan kiderül.Szerintem ez a véletlenek játéka.Azt viszont el tudom képzelni, hogy

az anya PH-ja, stb. befolyásohatja.Ketten együtt már látok benne fantáziát.Tegnap a barátnőm mesélte, hogy hallotta, hogy a fiúkat tervezni kell, a lányok meg csak úgy jönnek maguktól.Ez is csak egy elmélet, de az ismerőseim között eddig bejött.

2010. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!