Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kidobtam a vacsorát, muszáj...

Kidobtam a vacsorát, muszáj ennem/innom valamit pótlásként?

Figyelt kérdés
Első trimeszter, első hányás... Fél 8-kor szaladtam a fürdőbe, kidobtam mindent. Most nem érzem magam éhesnek, vizet pedig sajnos végképp nem kívánok. Azt hiszem attól kezdtem alapjáraton is hányni, ma igyekeztem sokat inni. Eddig soha semmi probléma nem volt. Teát sem kívánok, és üdítő van még itthon, arra sem tudok gondolni. Muszáj pótolnom az ételt/italt valahogy lefekvés előtt?
2016. júl. 15. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Én joghurtot/banánt/tejbe zabpehelyt szoktam....en 2 oraja hánytam...5 hét utan először tudtam megenni ket szelet pirítóst, de nem sokaig maradt bent. Ketnaponta hanyok (5hete), teljesen kimerit a rosszullét lelkileg es fizikailag is.


Fplyadekot is potolni kell,de hanyas utan apránként szoktam iszogatni....a piritoshoz lekuldtem makd 6dl vizet,vissza is jott.

2016. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nem megy, ne eröltesd, esetleg egy alma, én ilyenkor még azt meg tudom enni. Volt, hogy egész nap nem ettem semmit, mert amit meg is ettem pár percre rá kijött belőlem. Akkor 2 kilót fogytam terhesen, a doki azt mondta, hogy ha súlyosbodna akkor be kell fekūdni a kórházba, de ennyi még belefér. Azután a 12. héten megjött az étvágyam, ès visszahíztam 3 kilót. Ha nem vészes, nem mindennap teszed ki amit ettél akkor elmegy, ne eröltesd, mert akkor biztos, hogy megint visszajön, tapasztalat. Sok boldogságot a babóhoz.

15 hkm

2016. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Később igyál, amikor már kívánod, enni nem muszáj, deha megkívánsz valamit nyugodtan ehetsz is.

Semmi bajod nem lesz, sokan fogynak pár kilót a hányós időszakban.


És persze fontos a folyadék, de nem kell extrém sokat inni.

Ha mindig iszol azonnal, amikor szomjas vagy, akkor az pont elég lesz.


Ha a folyadék is kijön akár egy egész napon át, akkor kell kórházba menni, nehogy kiszáradj.

2016. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Legálabb a folyadékot kéne pótolni.nem kell egyszerre sokat,csak kortyonként,apránként.

Ha a hányás sokszor előfordul,mindenképp említsd meg az orvosodnak

2016. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most várom a második babát, szintén első trimeszterben vagyok. Az előző terhességem irdatlan hányingerrel indult. Egy barátnőm mondta h a terhesvitamin (sosem szabad éhgyomorra bevenni, mert rosszul leszel) mellé szedjek magnéziumot és bevált. Elmúlt a hányás. A mostani terhesség is így kezdődött, de megint elkezdtem szedni a magne b6- ot és nagyon beválik megint. Ha egy nap nem veszem be, előjön újra, úgyhogy nem szabad kihagyni. Én napi 3mat szedek. Ajánlom neked is.
2016. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dinnye. 14 hetig azon eltem. Csodalom hogy elek. Reggeltol estig hanytam. De a dinnye az full folyadek. Probald ki. Nem vesztesz vele semmit.
2016. júl. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!