Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhes vagyok a...

16 hetes terhes vagyok a héten. Voltam AFP-n, előtte 4Ds uh-n, ott minden ok volt, akkor lehet gond az AFP-vel?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok a héten voltam AFP-n elötte 4D-s uh-n ,ott azt mondták minden ok lehet valami gond akkor az aFP-vel?
2007. nov. 14. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A 4D-s UH sem mutatja ki ha esetleg down -kóros a baba.

Az AFP erre is fényt derithet,és az idegcsőzáródási rendellenességre is.

2007. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg, az AFP alaposabb, mint az UH, de nagyon sok olyan ember van akinek az AFP beteg babát jósolt, és még szerencse, hogy nem vetette el a babát, mert teljesen egészséges!

Szerintem az orvosok is a két vizsgálatot egybe vetve döntenek ilyenkor, nem véletlen, hogy kötelező az AFP vizsgálat is és eredménytől függetlenül de az eredmény birtokában az Uh-is.

2007. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem minden rendben volt a 28.hétig,ekkor vették észre,hogy baj van.Ezeket a rendellenességeket az AFP nem mutatja ki.Véleményem szerint a 4D-s UH inkább a szülőknek szól(élethűbb),az igazi szűrésre a nagy felbontású 2D UH jó.Genetikai központokba,sajnos csak problémás esetek jutnak el.(mi környékünkön ez a gyakorlat)

2007. nov. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!