Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megvan a terheléses cukorvizsg...

Megvan a terheléses cukorvizsgálat. Mindkettő alacsony lett. Előtte 3.5 2óra múlva 3.3 Ez nagy gond szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gond?
2010. jún. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gond????? Örülj neki!


(cukros kismama voltam)

2010. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak mert a határérték alatt van
2010. jún. 16. 13:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, ha a doki nem mondta, hogy ez gond lenne, akkor nem is az! És hidd el, hogy jobb, mintha a határérték fölött lenne :)


2 . válaszoló

2010. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes. Dokinál voltál már? Mit mondott? Lehet, hogy megismételteti mert ez elég fura eredmény, talán elszúrtak valamit.
2010. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonló lett az eredményem. Éhgyomira volt 3.6, 2 óra múlva 3.2. Végig kérdeztem mindenkit, hogy ez mennyire normális, de megnyugtattak, hogy minden rendben, örülni kell neki.

2010. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2010. jún. 16. 18:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem annak idején szintén ilyesmi volt! Azt mondták, tökéletes. Remélem, most is ilyen jó lesz, de még van egy pár hetem a vizsgálatig! :-)
2010. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Érdekes... Alacsony vércukorral nem szoktál szédülni vagy remegni? Nekem ma volt a terhelésés, előtte álmos és éhes voltam, utána sem dobódtam fel, a 2 óra elteltével majd' lefordultam a székről, mert szédültem és álmos voltam.

Hétfőre lesz eredményem, és kíváncsian várom!

Bajom eddig nem volt a cukrommal, se terhesen, sem anélkül...

2010. júl. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!