Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Mi is...

5 hetes terhes vagyok. Mi is van most?

Figyelt kérdés
A hasam "turhetoen" fajdogal, neha neha szurkal de gondolom ez normalis...ugyanakkor ugy erzem magam delutanra mint egy felfujt lufi...puffadtnak es rendesen nagynak erzem.Mivel gondolom meg nem kezdhet el latszani a pocak..nem ertem mi tortenik.Hasonlo tunetek?
2007. nov. 14. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Teljesen normális tüneteid vannak. A puffadás is természetes. Nyugi nincs semmi gond. Grat a babához. :))

2007. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség legtöbb esetben némi puffadással társul.

Ez teljesen normális ne izgulj!

2007. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én 8 hetes vagyok, de már nem tudom "elrejteni" a pocimat! :) nekem is puffadással kezdődött, aztán 7 hetes koromra kigömbölyödött a pocim meg a cicim is, és nem csak délutánra. :) nincs semmi baj, szerintem is normális dolog, amit tapasztalsz :).


pusza

babóóó

2007. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak csatlakozni tudok, semmi gond.

A puffadás normális, reggelre nekem is leapad a hasam, estére már 6 hónaposnak nézek ki.

Most 10 hetes vagyok, és vették észre, hogy már nagyobb a pocim.Kicsit.

2007. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!