Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el "Apának",...

Hogy mondjam el "Apának", hogy Apuka lesz?

Figyelt kérdés

Meglepetésre gondolok, hogy osszam meg vele?

Valami frappáns ötlet?

Esetleg Apukák kommentjei, ki hogy élte meg?



2016. jún. 20. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Az "apa" a te apád?
2016. jún. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem "macskakörömbe". De aki érti, attól várnék jópofa ötleteket.
2016. jún. 20. 20:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen a Páromnak szeretném elmondani.
2016. jún. 20. 20:55
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Amikor megtudtam, termeszetesen. Te magadban tudnad tartani? Kulonben sem vagyok a megrendezett jelenetek rajongoja.
2016. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Utólsó nagyon hasznos és frappáns választ adott! Csomagolt be a tesztet vagy végy egy kis cipőt,zoknit! Esetleg valami jó kis szöveg egy polóra ilyesmi jutott hirtelen az eszembe....
2016. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

-Drágám jövőre június utolsó vasárnapján veszek neked egy rekesz sört, mert fel akarlak köszönteni. (APÁK NAPJA)

-Drágám, egy év múlva ilyenkor éjszaka többször is fel foglak ébreszteni és akarni fogok tőled valamit... (ringasd a gyereket!)

-Hármas ikreket várok. (döbbenet) Nyugi csak egy babánk lesz.

2016. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Várd őt meztelenül, csak a pocidra köss egy rózsaszín és egy kék szalagot, garantált meglepődés😃
2016. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Szegény pasi.. Még meg sem született a baba, de őt már megfosztják a nevétől az elkövetkező x évekre.
2016. jún. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem regi kerdes!Itt aznutolso valasz az enyem... http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2016. jún. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ebed alkalmàval a tanyéron ne kajat vigyel ki elê hanem egy pàr kiscipöt!Egy filmbe láttam:-)
2016. jún. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!