Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy mondjam el apának, hogy...

Hogy mondjam el apának, hogy elég gyatra lesz a félévim?

Figyelt kérdés

A felvételit kicsit elrontottam,de amúgy 4-es és 5-ös tanuló voltam az általánosban 8 év alatt,a 8. első félévében letettem a nyelvvizsgát angolból,de mivel abba a tagozatba jelentkeztem gimibe,ahová a legmagasabb volt a pontszám,apa elintézte,hogy felvegyenek,a pontjaimtól függetlenül.

Karácsonyra azt az ajándékot kaptam tőle,hogy a sulival elmehetek Párizsba,de mondta,hogy csak akkor mehetek,ha nem lesz 3-asom félévkor.

Viszont a félévim elég borzasztó:


Matek:3

Fizika:2

Kémia:3

Nyelvtan:5

Irodalom:5

Angol:5

Francia:5

Ének:4

Rajz:3

Tesi:2(nem nagyon vittem felszerelést ebben a félévben,szóval nem is tesiztem valami sokat...)

Földrajz:3

Történelem:5



Már voltam Párizsban,többször is,de most a társaság miatt akarok menni,megy a barátom is(róla nem tud apu) és nem akarok itthon maradni.


2012. jan. 16. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Amiből 3-as lettél azt le kellett volna rontanod 2-esre és akkor nem lett volna 3-asod.

Bocs jobbat nem tudok.

2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%
Mindenki akkora dolgot csinál ebből a féléviből, nem jelent semmit, csak egy értesítő majd év végére kijavítod úgyis az a fontosabb....
2012. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Ne sirjál már. 3.75. ami annyit tesz hogy 3.7 az átlagod majdnem 4. én mindenből 4 lettem kivéve énekből abból 3.


=3.9999999999999999999999999999999999999999999999 AZ ÁTLAGOM . nem rinyálok év végére kijavitom 4 esre.

2012. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Így van. Ez nem számít már. Évvégén meg amiből most kettes voltál lazán lehet négyes, ötös ha tanulsz!

Majd ha évvégén leszel kettes, hármas akkor siránkozz ne most! :)

Apukáddal meg beszéld meg, hogy kijavítod, besegítesz a házimunkába vagy bármi csak engedjen el.

Meg most vagy elsős gimibe. Teljesen más minden, a tanárok, az osztály, iskola. A tanárok másképp magyaráznak mást várnak el mint általánosban. Teljesen át kell állni. Meg gondolom az elején "gyászoltad" is a sulidat ha szerettél oda járni meg az osztálytársaidat akik más suliba mentek. Nállunk is azok akik általánosba n jó tanulók voltak most van olyan, hogy buknak 1-2 tantárgyból. Szóval meg kell szokni ezt az új dolgot.

És mond meg apukádnak, hogy évvégére és jövőre jobban teljesítesz. :)

2012. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

Ezen nem utolso pillanatban kellene gondolkodni, tobbet kellett volna tanulnod. Tudod, amig te kersz valamit a szuleidtol ok jogosan varjak el azt, hogy valamivel viszonozd a kedvesseguket. Mivel neked az egyetlen dolgod a tanulas, ok elvarjak, hogy teljesits.


A kerdesedre valaszolva pedig mondd meg, hogy osszeszeded magad es kijavitod a jegyeidet. De gondolom nem fogja meglepeteskent erni oket mert feleven keresztul tudniuk kellett volna a jegyeidrol. Ha meg nem tudnak rola akkor ok se igazan teljesitettek a kotelezettsegeiket, mert gondolom volt szuloi nem egyszer nem ketszer ahol tajekozodhattak volna az eredmenyeidrol.

2012. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Anyáék elváltak,anya tudott a jegyeimről,csak éppen apa nem :$
2012. jan. 16. 22:11
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor se kell bőgni :)
2012. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kerek 4es átlagod van.Az ilyen tesi meg ének meg rajz az nem számít.
2012. jan. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy elmondod,hogy szär lett/rossz lesz,bánod és már rajta vagy a javításon. Menni fog. Ilyenekből,hogy tesi 2-es..ez teljesen a te hibád még a tanárra se foghatod,kicsit előbb is belegondolhattál volna,főleg,hogy egy PÁRIZSI!!! úton múlt a félévig. meg rajzból 3-as.. jááj.. ezek simán mentek volna jobbra is. Igazándiból meg nem olyan vészes,a nyelv jól megy.. szerintem el leszel engedve,bár nem jogosan:)
2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel a kedves kérdező 8.as,ezért a félévi számít,az évvégi pedig egyálalán nem.
2012. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!