Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mivel "tisztít...

Terhesség alatt mivel "tisztítjátok" az intim testrészt?

Figyelt kérdés
Lehet használni intim mosakodógélt? Vagy szappant?
2010. ápr. 11. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Kivül tusfürdővel, de én mondjuk sosem használtam intim mosakodót, csak szülés után. Irrigálni nem szabad viszont terhesség alatt. Szappan szerintem túl csipős, de kinek mi az izlése.
2010. ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a tusfürdő nem egészséges. akkor inkább intim mosakodó gél. terhesség alatt is ezt használtam, de kevesebbet.
2010. ápr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tusfürdőt vagy szappant soha nem szabad használni intim területeken, mivel lúgos és így eltünteti a savas védőréteget a nyálkahártyáról, ezzel utat engedve a fertőzéseknek, ezért kell savas ph-jú intim lemosót alkalmazni mindig, nem csak terhesség alatt. Én a Lactacid feminát használom, mert abban tejsav is van és nem is szokott soha bajom lenni ott lent.

32 hetes km és szülésznő

2010. ápr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is a Laktacid Femina mosakodó habot használom!És nagyon bevált!!!Üvd:26 hetes kismama
2010. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a rózsaszínű Nivea intim mosakodógél vált be, sztetek jó ez is? Ebben is van tejsav!
2010. ápr. 11. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Utolsó vagyok!Szerintem az a legjobb ,ami Neked beválik,úgyhogy nyugodtan használhatod!Egy a fontos,szappant és tusfűrdőt ne használj!De az intim mosakodók jók!Azok erre a területre vannak kifejlesztve!!!
2010. ápr. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! :)))
2010. ápr. 11. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én baba tusfürdőt használok mindenhova,alulra is,semmi "bajom" tőle.:) (22h)
2010. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
intim mosakodó gélt használok,ha meg éppen nincs itthon akkor tusfürdőt.attól sincs semmi bajom.
2010. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!