Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héten érdemes először...

Hanyadik héten érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Ha az utolsó mensitől számolom magamat,akkor kb 3 hetes lehetek max.ha jól tudom ekkor még nem tesznek semmit,hanem vissza rendelnek kb 6-7 hetes korára.Nem egyszerűbb ha akkor megyek el.Nekem jobb lenne,mert a munkáltatóm nem tudja még és nem is mondhatom most ,mert új helyen vagyok 3 hét múlva telik le a próba időm és addig nem nagyon tudok kéreckedni sehová-orvos..stb.kora reggeltől dolgozom kb 17-18 óig tehát nehéz megoldani,de pr.idő után jobb lenne..mit tegyek,nem kockáztathatom a biztosításomat,tehát kell e bejelentettség..???segítsetek kérlek
2007. nov. 13. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az első komolyabb vizsgálatok kb a 12. héten vannak, addig nem késtél le semmiről. Nem azt mondom, hogy várj addig, de még titkolózhatsz. Ha jól vagy, járjál csak dolgozni, de vigyázz, nekem pl nagyon hamar meglátszott a hasamon és a melleimen...
2007. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én elviekben a 7. héten vagyok. A nőgyógyász korai terhességre gyanakszik, az UH-s doki mégsem lát semmit. 2 hét múlvára rendeltek vissza. Szóval, a 7.8. hétig ráérsz várni. Azt szokták mondani, hogy attól a naptól számítva, amikor meg kellett volna jönnie, erre 2 hétre rá, érdemes dokihoz menni.
2007. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap voltam Uh-n, elvileg 7 hetes vok, gyakorlatilag 6-ot mondott az Uh-s doki (a menstruációm 2 hete késik) és azt monsta az Uh-s doki, hogy éppen határeset, hogy már látja a babát, ha 2-3 nappal hamarabb megyek akkor még nem látta volna. Szóval sztem nyugodtan várhatsz még akár 3 hetet is. Tudom, hogy nehéz, de előtte tényleg "fölösleges".

Kellemes babavárást!

2007. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan várd meg még a 3 hetet, és próbaidő lejárta után már nem rughatnak ki, ha megvan a kiskönyved. VAlóban, az uh sok esetben csdak a 6-7 hetes terhességet mutatja ki, van, hogy a védőnő sem áll előbb szóba az emberrel.

Ha van rá keret, kerss magán orvost, ah ol van uh , oda kérhetsz estére is időpontot.

Ha nincs, várd meg a 3 hetet és menj dokihoz és mielőbb védőnőhöz a kiskönyv miatt

Sok sikert:-)

2007. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!