Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hanyadik hétben vagyok?...

Most hanyadik hétben vagyok? Ezen vagy a kövekező héten menyjek orvoshoz, hogy már a pici szívhangját is halljam?

Figyelt kérdés
Február 3-án volt az utolsó mensruációm első napja. Most szerdán az 5. vagy a 6. hétbe lépek?
2010. márc. 8. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
minden betöltött hét zámít, tehát most vagy 5 hetes. Én 7 hetesnél korábban nem mennék, ha nem érzel semmi rosszat, nem vérzel, görcsölsz, stb.
2010. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Teszteltél, és pozitív lett? Vagy honnan tudod, hogy terhes vagy? Egyébként ha terhes vagy mehetsz minél előbb orvoshoz, de szívhangot ilyen hamar még nem lehet hallani.
2010. márc. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

4 hét 5 napos vagy. Szerintem 2 hét múlva menj orvoshoz, akkor már lesz szívhang. Most még semmit nem látna.

Gratulálok.

2010. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt pontosan ki tudod számolni az adataid alapján azt, hogy most hány hetes vagy és a szülés várható időpontját, stb. is :)) [link]

A 7-9. hét között érdemes mennni, akkor már látszik a baba is az uh-n.

2010. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek! Onnan tudom, hogy céludatosan próbálkoztunk, nem jött meg, és 2 teszt is pozitív lett 2 nap különbséggel!
2010. márc. 8. 12:33
 6/9 anonim válasza:
36%
Sajna a méhen kívüli terhességnél is pozitív a teszt.Viszont ultrahanggal az kimutatható.Sztem megérné hamarabb ellátogatni egy dokihoz.(nem akarlak ilyesztegeti,gratula !)
2010. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

ha nem akarod ijesztgetni minek írsz ilyeneket????

Kedves kérdező!

Ilyenkor csak egyetlen mondatot szabad írni:Gratulálok,üdv a kismamák klubjában,tessék szépen átjönni a terhesség topikba:)

Ráérsz dokihoz menni a 7 héten,tapasztalatból írom.

10 hetes kismama társ.

2010. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia én is a 6hetesen voltam dokinal de nem sokat látott még,szerintem is várjál kicsit sok puszi vigy.magadra!!!!!!!!!!!Majd irj ha mégis voltál dokinál,.gratulálok!!!
2010. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó két válaszadó köszönöm! Én is graulálok nektek :)
2010. márc. 8. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!