Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utolsó trimeszterben...

Az utolsó trimeszterben hányadik héttől kell sűrűbben járni az orvoshoz? Aki magánorvoshoz jár, annak adott valami pénzbeli kedvezményt a dokija ez idő alatt?

Figyelt kérdés
Nekem 7000 ft egy vizsgálat és nem szívesen fizetném ezt ki 2 hetente.
2009. aug. 30. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én havonta jártam az elején és a végén is. A 36. héttől kell CTG-re járni, de azt a rendes terhesgondozóban csinálták. Nekem eszembe sem jutott, hogy ott ezért még fizetnem kellene a dokinak.
2009. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nekem a 36.héten kellett utoljára magánrendelésre mennem, onnantól hetente a kórházba, de akkor nem kért pénzt már. Akkor sem, ha megvizsgált.
2009. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Én éppen ezért járok az elejétől az Sztk-ba, hogy ne húzzon le senki anyagilag. A 12.hétig is hetente hívtak, és a 35.héttől hetente megyek nst-re, kicsit sokba lenne ez...
2009. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
általában a végén már nem mész magánrendelésre, a CTG, stb nem fizetős, nyugi, nem olyan lehúzós minden orvos...
2009. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Én a 34. hétig mentem havonta. Akkor megvizsgált, és azt mondta, hogy a méhszájtól függ mikor menjek legközelebb.Most a 37. hétre rendelt vissza, mert lehet, hogy előbb jön a baba.Az egyik ismerősömnek már a 24. héttől hetente kell járni, pedig nincs nála gond. Minden alkalommal kifizeti uazt az összeget (6000), kedvezményt nem kapott.Szerintem ez már a doki pénzéhségéről szól.Amúgy én CTG-re a kórházba járok hetente, így arra nem kell költeni. Ott az eredményt úgyis megnézi egy orvos.Minek ehhez magándoki?
2009. aug. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Engem megnyugtat, ha alapjáraton magánrendelésre megyek, legalábbis olyan helyekre, ahova rendszeresen járok (nőgyógyász, fogorvos), mert így kialakul egy kapcsolat, a doki is megismer messziről, tudja mi bajom volt már, észben tartja, szán rám időt, stb. Nekem ez megéri a vizsgálat árát, hisz az egészségemről van szó. Természetesen ennek is van határa, vszínűleg 2 hetente nem adnám ki ezt az összeget, mikor a gyerekre is költhetném, nekem ez a véleményem. Köszi még1* nektek a válaszokat!
2009. aug. 30. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!