Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év felett nem érzi úgy egy...

35 év felett nem érzi úgy egy nő, hogy a "lemaradt" dolgokat akarja nagy hirtelenjével bepótolni egy terhességgel?

Figyelt kérdés
Szép, ha egy nő gyermeket vállal, meg karrier meg egzisztencia...stb. de úgy gondolom ezek a nők valahol önzőek. Nő a kockázat az évekkel, plusz a "korkülönbség". Mégis annyira nincs gyerek a családokban, hogy már ez is jó példának minősül. Pedig nem az. 25-30 év között ideális az első baba,picit feljebb-lejjebb is jó, de nem 36-37 évesen pl. Vélemények? Ellenvélemények?
2010. ápr. 7. 17:21
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő az önző aki a karrier után szül?És megmondanátok miért?Talán mert nem a 25 ezres gyesből akar élni és nem a havi számlákon és a pelenkaárakon akar parázni?Miért olyan nagy baj, ha egy nő kialakítja a saját egzisztenciáját, hogy ne a férjére legyen utalva? A GYEREKÉNEK ESETLEG ÁRT EZZEL? Semmit nem tudtok a valódi életről!Milyen alapon oktattok ti ki a 20 évetekkel 40éves nőket? Mit tudtok ti felmutatni az életben? Szültetek? EZ IGEN!!!!!!!

Kedves kérdező, nem a 18. században élsz, nézz már kicsit körül és próbálj felzárkózni a 21 századdal!!

2010. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
0%
Kedves, aranyos 30-40 éves kismamák. Nagyon nem oktattam senkit, eszem ágában nem volt, sőt olyat sem mondtam, hogy elítélem vagy megszólom azt, aki idősebben vállal gyereket mint a huszonéves kor,de a kedvességhez csak gratulálni tudok. Meg ahhoz, hogy senki nem ismer, fogalma sincs, hogy korom ellenére mit éltem át és mit nem, és hogy, észbeli különbség,végzettség munkahely, stb. Köszi kedvességeteket eddig 95%-ban voltak megelégedve válaszaimmal, (mert igen elég sok mindenben adtam tanácsot) És most egy ilyen szerencsétlen hülyeség miatt 60% amikor ez nem tanács meg nem lehet se hasznos, se haszontalan válasz. De pontozzatok csak lefele nyugodtan és írjatok is amit akartok. Nem én vagyok a nevetséges, én csak egy véleményt írtam, nem rosszakarásból, és egyből felháborodnak itt. Az a nevetséges, ahogy egy más vélemény miatt egyből betámadják az embert. Már nem mondom hogy boldog babavárást mert a végén még amiatt is nevetséges és buta leszek.
2010. ápr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
71%
Talán elgondolkodhatnál , hogy miért mentél le 60%-ra! A tanácsaidat meg osztogasd továbbra is a 20 éves barátnőidnek! Hogy te min mentél keresztül az nem ide tartozik és senkit nem érdekel!!!A véleményed leírtad és ha megengeded nekünk mi is leírjuk! Nem írom, hogy kedves, aranyos 19 éves kismama mert a cinizmusod is éppoly bugyuta mint te magad!
2010. ápr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
én tudok normálisan beszélni emberekkel és igenis kedvesen, és hasznos tanácsokat adtam és nem 20 éves barátnőimnek .Ha olyan lennék mint a többi ennyi idős, akkor nem igen itt írogatnék,és várnám a picibabám. Eszméletlen milyen emberek vannak. pfffff
2010. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ja és a többi válaszolónak: Tényleg nem akartam ezzel bántani senkit, nem úgy mint ti. Mert igenis képesek vagytok sértegetni a másikat. És biztosan nekem is szükségem van és lesz igen sok tanácsra,de ugyanígy én is szívesen segítek másnak is,amiben tudok. Sajnálom hogy emiatt a kérdés miatt ilyen ellentétek lettek itt. Már esküszöm ezen a kérdésen idegelem magam, tiszta hülyeség. TELJESEN MINDEGY MIKOR, EGY PICÚRKA A LEGNAGYOBB BOLDOGSÁG AZ ÉLETBEN,ÉS SZERINTEM MINDENKI ITT ÍGY ÉRZI. Na látjátok itt a közös mindenkiben, hagyjuk már a gyűlölködést. Mert teljesen elszomorodok tőle. Nem akartam megbántani, és megsérteni tényleg senkit!! Jó egészséget kívánok, és mostmár tényleg hagyjuk abba az ellenségeskedést!
2010. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél szomorú mert nem az a cél, hogy rosszul érezd magad. Mi akik későn szülünk nap , mint nap hallgatjuk, hogy ez miért nem jó!! Előtte nap mint nap hallgattuk és elviseltük a kérdést, hogy "mikor lesz baba, kicsúszol az időből"? Hidd el nagyon unjuk! Az meg, hogy valaki az egészségi állapotunkat taglalja és 50 évesen temetne az pedig egyenesen felháborító! Ezt a számolgatást meg, hogy mennyi leszek ha a gyerek ennyi és ennyi lesz annyira feleslegesnek és provokálónak tartom, hogy te azt le sem tudod képzelni! Mi nap mint nap megvívjuk a "mi csatánkat" és ez nem mindig kellemes, el viselni a tapintatlan é bántó kérdéseket és mosolyogva válaszolni, hát... mit mondjak...?!!

Semmi másra nem vágyunk minthogy tartsák végre tiszteletbe az emberek a döntésünket és értsék meg, hogy a 40-esek még nem fél hullák!!!!!

Neked és a többieknek is boldog babavárást és jó egészséget kívánok!!

2010. ápr. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szia előző! Dehogyis félhullák butaság:) Anyukám is 42, és nagyon jól néz ki:) Igen elhiszem tényleg, hogy min mentek keresztül emiatt, és megértelek, hogy nem írtál mosolyogva. Szóval tényleg sajnálom, és jó babavárást:)
2010. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Szia! Békepipa elszívva!! :-))
2010. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!