Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen vitamint szedjek a...

Milyen vitamint szedjek a megtapadást elősegítendő? 10 napot késett, a tesztem pozitív, de barnázgatok. Volt egyvetélésem is.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 08:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Irány a doki!
2010. ápr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Szia ma én + teszteltem.És tegnap azt hittem,hogy megjőn volt pár csepp barna,de azota semmi.Félek nehogy elmennyen.Az ELEVITRŐL jókat halottam.
2010. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

én már mennék is a dokihoz, ne itt várj választ....

menjél és majd ő szakszerű választ fog adni neked, ír fel Duphastont, magzatmegtartó gyógyszert.

én is ezt kaptam , a 20.hétig kellett szedni és hála Istennek már 5 hónapos a kisfiam és semmi baja :)Én véreztem rendesen 1 nap alatt 2x is, ez volt a 13.héten, valami boholy széle bevérzett és ettől véreztem.

2010. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, nem komoly a vérzés, csak barnázgatás.

De ha azt mondjátok, megyek...

2010. ápr. 7. 08:40
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

csak barnázgatsz?! bakker nekem a "csak barnázás" volt a vetélés első jele. nem megijeszteni akarlak, csak nyomatékosítani, hogy ez nem játék.

irány a doki. és ne parázz, nem feltétlenül van baj, de jó, ha lát egy orvos.

minden jót.

2010. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem barnázásra utrogestant írtak fel.menj orvoshoz,nehogy késő legyen!
2010. ápr. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
doki, az előző vetélésed és a mostani barnázásod miatt is kapsz majd magzatmegtartó gyógyszert, ezek a hormongyengeségen segítenek míg a méhlepény ki nem alakul (kb 12. hét). Sok száz kismamának sikerül ezzel megtartania a babát. A barnázás mindig vérzés, minden egyes alkalommal ki kel deríteni hogy miért és micsoda vérzik.
2010. ápr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem azért nem írsz,mert már elmentél a dokihoz és jó kezekben vagy!!!

Karácsonykor kétségbeesetten én is feltettem ezt a kérdést...csak akkor velem nem foglalkoztak az ügyeleten,hiába mentem és nekem sajnos elment másodszor is... Bízom benne,hogy nálad minden rendben lesz! Drukkolok! Kérlek írd meg,mi történt!:)

2010. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is abban reménykedem, amiben az előző hozzászóló...azért nem írsz, mert már az orvosnál vagy!

Sajnos a barnázás is ugyanolyan veszélyes lehet, mint a vérzés. Én 5 hetes barnáztam, elrohantam az ügyeletre és 1 hétig bent tartottak a kórházban. Sajnos 7 hetesen ismét jöttek a barna foltok, aminek "eredményeként" 2 és fél hetet töltöttem ismét a kórházban. Kizárólag no-spat és seduxent kaptam, mellé szigorú fekvés, de meg lett az eredménye: ma már panaszmentes vagyok és a pocaklakóval is minden a legnagyobb rendben:-D

Kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen nálad!

11h km

2010. ápr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utrogestan, pihenés, óvatosság! Mi a tengeren voltunk, és barnázgattam két nap, aztán semmi, a 4. nap jutott eszembe, hogy tesztet csináljak, ami pozitiv lett. Most 37 hetes kismama vagyok.
2010. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!