Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen lehet-e valami...

32 hetesen lehet-e valami baja a babámnak, ha az öthónapos kiskutyám néha felugrik a pocakomra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hany kilo a kutyad?Neha nekem is felmaszik a pocakomra a 4 kilos macskam,olyankor a baba szol hogy nem tetszik neki.Ezert mar nem engedem.A te kutyusod meg gondolom joval kisebb,gond nem lessz de azert erzezni fogod amikor inkabb nem kene ugraljon..32 hetes kismama
2008. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.Hát nem egy kistestű kutyusról van szó, hanem egy berni pásztorról, és örömében az első két lábával szokott felugrálni. Próbálom leszoktatni róla, de nem mindig sikerül lefékezni.
2008. szept. 23. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A baba ki van párnázva, de azért biztos nem tesz jót, ha napi szinten többször is megüti a hasadat a kutyus, főleg, hogy most már tényleg elég nagy a baba és feszül a has, próbáld meg elkerülni ezeket az ütközéseket, jobb a békesség! 35 heteske
2008. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám, igaz ő csak egy kis tacsi, rendszerint az ölemben volt meg mindig felugrált akárhova ültem, de mára már leszoktattam róla, néha még felpattan de akkor rászólok és nyugton marad. Én is 32 hetes vagyok.

Néha magam mellé engedem de a pocimtól azért távol tartom, mert multkoriban meg belefejelt...

A babának nem hiszem hogy baja lenne tőle, de azért inkább kerüld a dolgot, nehogy egyszer véletlen megüsse jobban a pocidat a kutya és eless vagy hasonló.

2008. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!