Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este a kiskutyám...

Tegnap este a kiskutyám rátette a fejét a combomra és mivel nem simogattam meg, morgott (így szokott beszélgetni), a babám erre meg elkezdett mozogni. Meghalhatta?

Figyelt kérdés
nem rugdosott, hanem hullámzott a hasam. meghallotta? 23hetes terhes vagyok.
2008. ápr. 2. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem lehetett csuklás?
2008. ápr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
akkor nem is a kutyával ismerkedett?
2008. ápr. 2. 11:31
 3/12 A kérdező kommentje:
ilyen lenne a csuklás?
2008. ápr. 2. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetes vagyok,még én sem éreztem csuklani, de azt mondják,olyan mintha hullámzana a has,és többször egymás után ismétlődik,és érezni hogy nem rúgott.Ettől függetlenül még lehet a hangra reagált.Figyelgesd(1. válaszoló)
2008. ápr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi

boldog babavárást neked is

2008. ápr. 2. 11:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, hogy a számára ismeretlen és furcsa hangra reagált így.
2008. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A csuklás egy ritmikusan ismétlődő, pici összerándulás, ha érzed, tudni fogod, de szerintem majd még később.

Miért ne "ismerkedhetne" a babával a kutya, vagy a kutyával a baba? A baba hall, hallhatja a kutya morgását és reagálhat rá. Hogy ez véletlen volt, vagy direkt, ezt csak a megfigyeléssel tudod bebizonyítani.-)

2008. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szia! :) nekem hamar elkezte a csuklást és az nem hullámzás volt a pocin, hanem az egész hasam szabályos időközönként moccant egyet :). szerintem érzik a babák a másik "lény" közellétét, nekem pl mikor egy másik baba volt a közelembe, akkor helyezkedett ide-oda, nem rugdosott, csak helyezkedett :). és mind nagyobb lesz a babád, a kutyus is annál inkább érzi a babád közelségét :).

üdv

28 hetes mami

2008. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, igen ezen én is gondolkoztam már, hogy a baba hallhatja kutyust, de vajon a kutya megérzi, hogy van valaki a hasamban? :D

mindenkinek nagyon boldog babavárást kívánok

2008. ápr. 2. 12:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutyával kommunikált. Az én picurom a lóval tette ugyanezt. A Szellő megszimatolta a hasamat, hangosan odaszuszogott, a baba pedig azonnal rugdosni kezdett. De a kutyám hangjára is reagál már régóta.
2008. ápr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!