Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kibírtátok szex nélkül terhese...

Kibírtátok szex nélkül terhesen? Párotok megcsalt?

Figyelt kérdés

Hiába kivánom a dolgot,közben egyáltalán nem esik jól,ráadásul rögtön befeszül a hasam és a baba is rugdos..más panasz nincs, de ez elég,h inkább be csináljam.

még felépüléssel együtt fél év ,mire talán a régi lehet a szexuális életünk. De addig bem tudom,mi lesz...


2016. ápr. 16. 10:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%

2szer bevéreztem, tilos volt. A párom nem csalt volna meg ha semmi nincs akkor sem, de gondoskodtam róla, hogy legalább neki jó legyen. Van az embernek keze, szája, melle....

Ja aki a melegvizet írta azt feletjsd el. Terhesen tilos melegvízben fürödni.

2016. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ebből az egészből az jön le hogy a kérdezőnek már régóta nem valami fényes a házassága, hiszen fél a megcsalástól, és azt gondolja hogy ha legalább szexel(ne) a férjével, akkor legalább a szex miatt nem csalná meg.

De nyilván nem normális egy 10 éves kapcsolatban hogy terhesen attól retteg valaki hogy a párja nem bír ki fél évet szex nélkül. Az ilyen emberrel ne tervezz hosszú távra.

2016. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17%
Nekem nem az jött le, hogy házasságban élne a kérdező.
2016. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez nem önbizalom kérdése. Ha eddig sem volt jò a kapcsolat hiányzott a bizalom minek a gyerek? De most komolyan nem értem mi a terhesség 30 hetétől a szülés utáni 8.hétig nem szeretkeztünk,sőt több hònap volt mire nekem is jòl esett bár végig vágytam rá. Fel sem merült,hogy megcsalba bármikor is pedig mi nem 10 éve voltunk együtt hanem 1,5. Ha egy kapcsolatban a két fél között nincs bizalom kommunikáciò,kölcsönös szeretet,tisztelet nem ér az egész semmit,lassan 7 éve vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást most várjuk a 2.babánkat, most se jutott egy pillanatra sem eszembe hogy mi van ha nem tudunk együtt lenni megint heteket hònapokat...
2016. ápr. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%

" Terhesen tilos melegvízben fürödni."


Az utolsó 6 hétben kerülendő, egyébként nem tilos, ha problémamentes a terhesség.

2016. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

Ha melegvízben tilos fürdeni akkor ti miben fürödtetek? Hideg vízben????


Amúgy FORRÓ vízben tilos fürdeni,de kellemes 38-45 fokos vízben nyugodtan

2016. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
45 fokos vízben?? És akkor mi a forró?
2016. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Mondjuk az 55 fokos amiben én fürdök :) persze nem terhesen.

Nekem ezt orvos mondta,úgyhogy ne harapd le a fejem :)

2016. ápr. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!