Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éltétek meg a terhesség...

Hogyan éltétek meg a terhesség alatti szex tilalmat ti, és a párotok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, veszélyeztetett terhesség
2016. ápr. 9. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű volt. Aggódtam a baba miatt, állandóan hányingerem volt, délutánra már nagyon álmos is voltam mindennap. Nem is gondoltam a szexre.

Aztán mindez elmúlt 12 hetesen de a szextilalom is.

2016. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De úgy értem hogy a terhesség teljes idejére szóló szextilalom
2016. ápr. 9. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem az orális nincs betiltva egyik oldalról sem, de ha nálad igen,attól még a párodat be kínozd!
2016. ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
*NE kínozd
2016. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

3-as,általában azért van szex tilalom,mert a méhösszehúzódás problémát okozhat.

Nem tudom,hogy a második mondatodat,hogy értetted,de remélem nem úgy,hogy a nő elégítse ki szájjal a pasit,miközben ő meg csak kínlódik,mert nem lehet orgazmusa.

2016. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Egy ideig én is veszélyeztetett voltam, de nem is kívántam akkor, szóval nekem nem okozott problémát. A férjemen viszont láttam hogy nagyon szenved így megoldottam másképp. Nekem fontos volt és most is az, hogy ne szenvedjen hiányt és boldoggá tegyem :)
2016. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én baromira kívánós vagyok :D tök vacak, már annyiszor álmodtam azt, hogy jól hm a férjem :)

én elég ritkán segítek neki, mert rohadtul begerjedek ha neki jó, az meg nem jó,mert éjjel álmomban elmegyek és azt nem szabad.

szóval megoldja inkább nélkülem, de sokat mondogatja, hogy mennyit gondol rám.

nyilván így, hogy neki lehet jó, könnyebb is, mint nekem :) 24. hetet kezdem, pont most mondta a dokim, hogy 2 hét múlva már lehet, hogy feloldoz. ma beszéltük, hogy szerintünk nem fogunk merni :D


elsővel is kibírtuk, akkor a36. héttől lehetett... érdekes amúgy, hogy akkor nem kívántam, mondanom se kell úgy mennyivel könnyebb volt.

2016. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

30 hetes kismami vagyok , a parommal kb 1 honapja nem fekudtunk le, es elotte se annyit mint a terhessegem kezdete elott. En nem annyira kivanom a szexet, bar van h almodok vele (ehes diszno makkal almodik) őt ahogy tudom es kedvem van kielégitem, de megerto, tudja h nem jo nekem mar a szex, faj, egyik poz se kenyelmes. Ő se gondol ra annyit , fokeppen h latja a babat mar mozogni es erzi is :)

Ez egy allapot ami elmulik. De oszinten szolva en is alig varom mar hogy a baba szulestese utan 6 hettel egyutt lehessunk 💚

2016. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Nehezen, ha neki jo akkor en szenvedek, ezert ritkaztuk azt is...

Neki meg mindenre az a válasza, hogy hisztis vagyok emiatt (amiben van valami)


Amugy , elrohant ez a 9 hónap, jovo heten születik, utana 6-7 het mar fel lábon is 😀


Az elso gyereknél, nem ilyen hosszu ideig volt tilalom ott 30.hettol nem lehetett, most a 14.hettol nem lehetünk egyutt..


De cserébe kapunk egy csodaszép kicsi babat....

2016. ápr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5-ös,de igen,úgy értettem, attól nem lesz méhösszehúzódásod,hogy kielégíted a párod. Én nem tudom,itt milyen szerelmes kismamák egyesek,nem azért,hogy bárkit megszóljak,de ez a "nekem olyan rossz,mert a páromnak meg jó", nekem ez nem a szerelemre, szeretetre utal.
2016. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!