Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes? Hogy nyugtassam meg?

Terhes? Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmet " elraboltam" romantikus hétvégére, de a tabija a másik táskájában maradt. Tökre kiborult, nem mentünk haza érte, gyógyszertár se volt valami segítőkész. 2 bogyó maradt ki az első hétből és utána újra normálisan kezdte szedni, de vérzik, vagy hát elkezdett , de ugye ugyanúgy szedte minden nap tovább. Abban a két napban nem csináltuk, utána igen, utána jött ez a folyás.. Egy jó meglepit akartam, de azóta pörög ezen, kétségbe van esve, hívogatja az anyját meg a nőgyógyászt, bevásárolt teszteket én meg tanácstalan vagyok. Szerintem biztosan nemterhes,mert az előző barátnőmnél többször is előfordult, hogy itt-ott elhagyta a bogyót és tökre nem így viselkedett. Mióta ezt elmondtam neki, azóta még rosszabbul érzi magát és egyáltalán nem szexelünk egy hete..

2016. márc. 22. 10:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Felelősségteljesek vagytok, az már biztos.


Nem valószínű, hogy terhes.

2016. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ő az,én sajnos nem.


Köszönöm a választ!

2016. márc. 22. 10:27
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használtatok gumit 2 hétig??


Vegyél neki tesztet, 2 naponta teszteljen ha ez nyugtatja meg.


És amíg nem nyugszik meg, használjatok gumit is.

2016. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Óvszerről hallottatok már?
2016. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az első egy hétből maradt ki 2 bogyó péntek,szombat. Utána haza jöttünk, bevette vasárnap és ugyanúgy szedte tovább, ahogy mindig. Vasárnap este lefeküdtünk. Hétfőn kezdődött ez a folyás. Nem magyarázkodok, segítséget kérek. Azóta eltelt 8 nap és ez a folyás szerű megmaradt. Nincs szó két hétről, bocsi ha nem jól írtam le, pont ezért én teljesen tisztában vagyok azzal, hogy nem terhes, ő meg sose hagyott még ki bogyót és megijedt , férfiként meg nem tudom megnyugtatni és nem akarom, hogy ilyen kétségbeesett legyen addig , amíg nem csinálhat tesztet. Az előző barátnőm volt, hogy 4-5 napot is kihagyott és nem lett semmi baj, de mikor ezt elmondtam hát. .
2016. márc. 22. 10:39
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Jó hülye vagy, szegény itt aggódik (joggal), te meg még a másik barátnődet is felhozod. Nem csoda, ha rosszul érzi magát. Nem is értem, ha ilyen vagy minek van veled.
2016. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

3-as vagyok, engem ezek nyugtatnának meg: teszt és a következő levél tabiig gumi.


A "bezzeg az exem nem csinált belőle problémát, gyere dugjunk aggódás helyett" nem.

2016. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni. Akkor fog megnyugodni, ha rendesen megjön neki és negatív lesz a teszt. A folyás lehet a tabi kihagyása miatt, megborultak a hormonok kicsit. Szinte biztos nem terhes, de ez az exes beszólás tényleg, hm..nos nem volt kedves.

Legközelebb ha ilyen van, akkor a gyógyszertárban ne póttabit próbáljatok venni, hanem óvszert :)

2016. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, erre sajnos rájöttem szexben pedig nem is reménykedek,de már nem is zavar csak ne legyen ilyen kis nyüzüge..



Köszönöm szépen !

2016. márc. 22. 10:53
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen gyűlölöm magunkat az óvszer miatt, és ezt is simán elviszem, hogy az én hibám..


Nagyon köszönöm a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok.

2016. márc. 22. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!