Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes? Hogy nyugtassam meg?

Terhes? Hogy nyugtassam meg?

Figyelt kérdés
A barátnőmet " elraboltam" romantikus hétvégére, de a tabija a másik táskájában maradt. Tökre kiborult, nem mentünk haza érte, gyógyszertár se volt valami segítőkész. 2 bogyó maradt ki az első hétből és utána újra normálisan kezdte szedni, de vérzik, vagy hát elkezdett , de ugye ugyanúgy szedte minden nap tovább. Abban a két napban nem csináltuk, utána igen, utána jött ez a folyás.. Egy jó meglepit akartam, de azóta pörög ezen, kétségbe van esve, hívogatja az anyját meg a nőgyógyászt, bevásárolt teszteket én meg tanácstalan vagyok. Szerintem biztosan nemterhes,mert az előző barátnőmnél többször is előfordult, hogy itt-ott elhagyta a bogyót és tökre nem így viselkedett. Mióta ezt elmondtam neki, azóta még rosszabbul érzi magát és egyáltalán nem szexelünk egy hete..

2016. márc. 22. 10:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kimaradt ket szem es most verzik, teljesen normalis. A tabletta folyamatosan adagolja a hormont, ami megakadalyozza a peteerest. A 21. szem utan egy hetig nem kap a szervezete hormont, emiatt jon meg a mensi, ami tulajdonkeppen egy megvonasos verzes. Most ez tortenik epp, mert ket szem kimaradt egymas utan.

Egyreszt most felborul a ciklusa, masreszt mivel nem folyamatos a hormonadagolas, igy akar lehet peteerese is ebben a ciklusban. Ezert kellene most ovszert hasznalni, meg kellett volna. Nem csak most, hanem ebben a ciklusban, illetve a kovetkezo elejen. Kb ugy, mintha meg csak akkor kezdene el szedni.

Az, hogy terhes lett-e meg egy ideig nem derul ki. Az egyuttlet utan kb ket hettel teszteljen egyet.

2016. márc. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!