Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan éltétek meg a terhesség...

Hogyan éltétek meg a terhesség alatti szex tilalmat ti, és a párotok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, veszélyeztetett terhesség
2016. ápr. 9. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az elején nagyon rosszul voltam, így én nem is kívántam. Később lehetett volna, de akkor meg már sehogy se volt jó, így inkább elintéztem "máshogy" a férjemet. Neki nehéz volt a tilalom, de nem akart ártani se a babának, se nekem, így beletörődött, hogy ritkábban lehetett.

De ha el vagy tiltva, akkor szerintem az orgazmustól is el vagy tiltva, mert méhösszehúzódást okoz.

2016. ápr. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk "csak" a 18. Héttől tilos mert 2cmre van a méhlepény a méhszájtól... most 24 hetes vagyok, hát elég nehéz kibírni. De majd csak telik az idő és majd jól egymásnak esünk a 6 hetes kontroll után 😁😁😁. Heti 1-2alkalommal szoktam neki kedveskedni, mert nagyon feszült tud lenni ha nincs semmi, főleg hogy szerinte 1000szor szexibb vagyok terhesen, így ha meglàt meztelen, màr nem bír magával. De engem nem zavar, a baba az első, a páromat meg nem fogom hagy i szenvedni. Cserébe ő megmasszírozza a hátam, lábam 😊
2016. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!