Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kibírtátok szex nélkül terhese...

Kibírtátok szex nélkül terhesen? Párotok megcsalt?

Figyelt kérdés

Hiába kivánom a dolgot,közben egyáltalán nem esik jól,ráadásul rögtön befeszül a hasam és a baba is rugdos..más panasz nincs, de ez elég,h inkább be csináljam.

még felépüléssel együtt fél év ,mire talán a régi lehet a szexuális életünk. De addig bem tudom,mi lesz...


2016. ápr. 16. 10:46
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Ne bolondozz, kérdező, gondolom, mindketten akartátok és terveztétek a babát, 10 év alatt meg csak megismerted már a párodat. A férjem a terhességem előtt is szeretett, de amikor a babánkat vártuk, olyan imádatot, féltő gondoskodást kaptam tőle, ami így visszagondolva is meghat. A gyermekét hordozod magadban, ha rád néz, azokat látja, akiket a világon a legjobban szeret, ne viszonozd ezt gyanakvással, nem ezt érdemli, bízz benne és önmagadban. Egészséges férfinak (és nőnek) kínlódás, ha hónapokig nélkülöznie kell a szexet úgy, hogy mellette fekszik az, akit imád és kíván, ezért könnyítsd meg neki (és magadnak:-)) ezt az időszakot, ne azért, mert "különben biztos megcsal."
2016. ápr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

"h így lassan 10 év együttlét után már minden megvolt,szoval mar terhesseg nelkul is nehez elerni,h ne csaljon meg"


2-es vagyok.

Pont 10 év után vállaltunk gyereket, mégse merült fel bennem ez, mint benned. Lehet, nem kellett volna gyereket vállalnotok, ha ennyire nincs meg a bizalom.

2016. ápr. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
76%

9 éve vagyunk együtt, második gyerekünket várom, 22 hetes vagyok.

Az első terhességnél sem volt szex, a gyerek fél éves korában volt először, akkor viszont nagyon jó volt. Eszembe sem jutott, hogy megcsalna.

Most a másodiknál próbálkoztunk, tényleg mindent bevetett, de én végigbőgtem, annyira fájt és rossz volt. Így megint hanyagoljuk.

De szerintem nem is lennénk együtt, ha egyszer is megfordulna valamelyikőnk fejében is a megcsalás. Ráadásul most házasodtunk össze.

2016. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%

Nekünk csak egyszer volt, mióta pozitív lett a teszt, most 11 hetes a párom a közös babánkkal. Egészségügyi probléma nincs, de ő valahogy nem nagyon kívánja, én pedig ezt tiszteletben tartom. Az volt amúgy a fura, hogy eleinte hetekig én se kívántam, pedig előtte nagyon. Jóleső érzéssel töltött el, hogy sikerült. :)

Most már azért kicsit hiányzik, de ha nincs kedve akkor elfogadom.

Szóval szex helyett inkább egyre több házimunkát csináltam, mert szegény párom így az első hetekben a munkahelyén is majdnem elaludt, utána itthon is csak feküdt.



Megcsalás fel se merült nálunk soha, maximálisan megbizunk egymásban, sajnálom, hogy ti nem így vagytok. :(

2016. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
82%

"Az a baj h így lassan 10 év együttlét után már minden megvolt,szoval mar terhesseg nelkul is nehez elerni,h ne csaljon meg,de igy meg plane."


De ha ennyire nem bízol a párodban, akkor miért vállaltál vele gyereket? Miért kéne annak alapnak lenni, hogy 10 év után megcsal? Gondolom te sem akarod őt megcsalni, csak azért, mert 10 éve együtt vagytok?

2016. ápr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

10 év után??? sokan 50-60-70 évet élnek le egymás mellett. mi volt mégis a ti kapcsolatotokban, hogy 10 év után már a megcsalás jön?

mi idén 15 éve vagyunk együtt, első gyereknél se volt szex, most sem lehet, kibírjuk. persze, voltam féltékeny és leszek is, ésszerű határok között, de mégsem gondolom komolyan, hogy megcsalna :) bízom benne, ezért is vagyunk együtt.


azt meg csak maga a kérdésedre, egyrészt miért kéne tövig betennie? másrészt ha nem jó, akkor pettingeljetek, attól, hogy már furulyáztál neki, most is lehet kielégítő

2016. ápr. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%
7-es vagyok mi 13 éve vagyunk együtt...és még mindig megvan a tűz :)
2016. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
9%
Ilyeneket ne írj, 7-es, még a végén megsértesz vele valakit. A 3-as válaszom sem tetszett pár embernek, bár fogalmam sincs, mi a baj azzal, ha egy egymást szerető, fizikailag is erősen vonzódó pár élvezettel szeretkezik a terhesség idején, ha ennek semmiféle orvosi ellenjavallata nincs.:-)
2016. ápr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség nélkül is nehéz elérni, hogy ne csaljon meg?

Az már régen rossz.

2016. ápr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok.Senkit nem akartam megbántani!!Csak leírtam ami itthon nálunk van :) Köszi a törődést!:)
2016. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!