Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lehetőségeim vannak?...

Milyen lehetőségeim vannak? 37 hetes terhes vagyok. El akarom hagyni a férjem, a szüleimhez sem akarok menni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted mi ismerjük a lehetőségeidet, ha nem írsz róluk semmi konkrétumot?
2010. ápr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég komoly ok lehet, amiért ennyi idős terhesen ezt tervezed. Nem lehet megoldani, megbeszélni a problémát?
2010. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 23 évesen egyedül nevelem a babámat, és nem vagyok egy Rotschild bárónő, hozzáteszem. De ha talpraesett vagy, és a férjeddel sehogy sem juttok dűlőre, akkor azért biztosan meg fogod oldani. Ha nem is mész a szüleidhez vissza, azért biztosan segíteni fognak, akárcsak a barátok.
2010. ápr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ha szülők kizárva akkor marad az egyetlen verzió,hogy neveled egyedül,pl albiban.
2010. ápr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincs "nagy" probléma, de ÁLLANDÓ. A férjem naponta többször ordítozik, fenyegetőzik. Minden váratlan helyzetben ahogy ő fpgalmaz "bepánikol", folyton úgy érzi támadások érik, ha kérdezek valamit, ha csak megjegyzek valamit, ha nem mosolygok. Összetört már órát, telefont, festményt, nyomtatót, széket stb. Aztán bocsánatot kér, a kedvem keresi, de rövidesen ismét oka van jelenetet rendezni. Az a legmegalázobb amikor ezt buszon, villamoson, bevásárló központban csinálja. ilyenkor főleg engem vádol. Már többször megijedtem, hogy beindul a szülés. Ez előtt a terhesség előtt már háromszor elvetéltem "különösebb ok" nélkül. Már többször el akartam hagyni, ilyenkor könyörög, megígéri, hogy orvosi segítséget kér, már több pszihológust is felkeresett, de egyiknél sem járt háromszor.

Voltak elgondolkoztató jelek az együttjárás idején is, de legelőször az esküvönk napján emelte fel a hangját, és azóta egyre hangosabb.

40.000ft a táppénzem, alig lesz valamivel több a gyed. Nem tudom mihez kezdhetnék.

A barátaink nem is sejtik, hogy ennyire nehéz a helyzetem, és el is távolódtam tőlük, mert nem akartam, hogy ezt lássák.

Eddig reménykedtem, hogy jóra fordulnak a dolgok. De már nincs erőm erre, és nem akarom ennek kitenni a születendő kislányunkat.

A tartalék pénzem kevesebb, mint 500e, pedagógus vagyok, Bp-en élek. Mihez tudok kezdeni egy kisbaba mellett?

A szüleim 300km-re élnek. Hosszú lenne leírni miért, de nem akarok hozzájuk fordulni.

2010. ápr. 3. 22:51
 6/6 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Esetleg anya otthonra gondoltál?Nemtudom milyen feltételekkel lehet oda bekerülni,de talán a védönöd tudna ebben neked segíteni.Mert szerintem vele öszintén kellene beszéljél!!Nem tesz jót neked sem és a babának föleg hogy folyamatosan félelemben élsz,hogy mikor tör ki megint a férjed!!

29 hetes km

2010. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!