Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a lehetőségeim, tanulni...

Mik a lehetőségeim, tanulni esetleg dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy megfogant egy új élet csírája a pocakomban. Egyetemre járok januárban még vannak vizsgáim, az államvizsgám majd májusban lesz. Szívesen elmennék dolgozni, erre a pár hónapra is, de ha megtudják, hogy terhes vagyok félek nem vesznek fel, ráadásul még csak az érettségim van meg, és két befejezett szakom, plusz szakirány és a pedagógia, de erről még nem lesz papírom, mert az államvizsgám nem lesz még meg. Esetleg valami gyorstalpaló?
2010. dec. 22. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre fejezd be az egyetemet, pályázz meg rendívüli szoctámot, hátha.
2010. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te sokkal jobb helyzetben vagy mint én: nekem csak egy érettségim van, és nálunk is becsöppent egy csöppenet az életünkbe.

Én azt tenném hogy addig míg nem látszódik rajtad hogy babát vársz elmehetsz dolgozni, persze akkor is vigyázz nehogy megemeld magad, később nehogy visszaüssön.És nem kell másnak tudnia arról hogy terhes vagy...én túl becsületes lettem volna.. sokan azt tanácsolták nekem is míg munkát kerestem pár hetesen hogy onnan elmehetek táppénzre..

Ha jól sejtem akkor májusban kb. 5-6 hónapos leszel..igazából én már most érzem a picit mozogni, nem tenne nektek jót a stressz, a vizsgadrukk és akármilyen fejfájást csillapító gyógyszert akkor nem kellene bevenned.Szóval gondold át jól hogy mit és hogyan döntesz, mert mostmár még egy csöppségért felelsz.

OKJ-s vizsgát is szerezhetsz levelezőin.

Jó Babavárást és Kellemes Ünnepeket!

2010. dec. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Jól átgondolom, és beszélek egy két emberrel, hátha be tud rakni valami irodai munkára, ahová elég az érettségi. Tudom, hogy gyedet nem kapok, de talán tudnék belőle spórolni egy kicsit. Páromnak nem túl jó a keresete, de elegendő. A nagyszülők is fognak támogatni, a kicsinek jó élete lesz. De csak ott van a lelkiismeretem, hogy nem én nem sokat tudok beleadni a nevelésébe. De majd ezt kompenzálom szeretettel és törődéssel.
2010. dec. 22. 13:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amig pocakodon nem látszik terhesség addig keres munkéát ami nem megerőltető vagy fejezd be tanulmányaidat
2010. dec. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!