Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látszik a pocak?

Mikortól látszik a pocak?

Figyelt kérdés
Egy atlagos testalkatu szemelyen mikor latszik meg a kis poci? Tudom, hogy ez valtzozo...esetleg magatokrol irhattok..koszi..:-)
2007. nov. 12. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez nagyon vátlozó, akár az első hónaptól is már, van akinek meg szülés előtt is alig.

Én amúgy sem vagyok vékony, van egy kis pocim, de most hétvégén határozottan azt vettem észre-és párom is hogy nőtt kicsit. Most vagyok 10 hetes.

2007. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 hetes vagyok, nekem már van egy kicsi. Én sem vagyok nádszálkarcsú, párom mondta, hogy inkább még csak megtelenül látni kis dudort a pocimon. De egyébként valóban mindenki más és más... :) Gratula a babához!
2007. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét esetben 57 kg-val lettem terhes,a kislányommal az 5.hónaptól látszott,de már alig vártam.Most 5 hetes vagyok és tök nagy a hasam,igaz,h állandóan fel vagyok fújódva,biztos attól van.A csajszimnál nem volt ilyen(lehet ez a baba fiú lesz):)
2007. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 158/55-el indultam és a 4. héten már rendesen látszott. Arra nem lehett volna semmit rákenni:)

Mindenki azt kérdezte/ kérdezi ikreket várok-e, pedig a kislányom akkora amekkorának lennie kell. Most 27 hetes vagyok és mindig azt hiszik már nincs sok hátra:) Ja és a csúcsos has néphiedelemmel zsibbasztanak, mert nekem az van.

2007. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a 15. hétben vagyok és nekem még mindig nincs picim, aki nem ismer, az nem mondaná meg, hogy babát várok, legfeljebb, hogy egy kicsit többet ettem. Viszont nekem a derekam mintha egy kicsit kiszélesedett volna!

2007. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en most vagyok a 32. hetben, a terhesseget 51 kilorol kezdtem. Nekem a 20. het kornyeken "ugrott ki" a pockom, addig egy bovebb felsoben vagy jobban lelogo sallal a nyakamban senki nem mondta volna meg, hogy terhes vagyok. Csodalkoztam is rajta :) Allitolag attol is fugg, hogy helyezkedik el a babod.. hamarabb latszik ha mar az elejetol fogva fejjel lefele van.
2007. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!