Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második babával tényleg...

Második babával tényleg hamarabb látszik a pocak?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?

1éves a fiam, most úgy néz ki jön a tesó

Előző terhességemmel elég későn, kb 5 hónaposan kezdett gömbölyödni a hasam.


2010. dec. 27. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
mindenkinél változó
2010. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal hamarabb látszott a másodikkal, de a végére 1 cm-vel kevesebb volt.
2010. dec. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem látszott hamarabb és kissebb is volt a hasam a 2.-nál.:)A baba is kissebb volt.

1:3000g és 51cm


2:2700g és 49cm

2010. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most vagyok a másodikkal terhes és sokkal kisebb a hasam.(Most hátsó fali lepényem van akkor mellső fali volt)
2010. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal hamarabb látszódott a második! Az elsőnél is nagy lett a végére a pocak (mellső fali lepény), de a kiscsaj 3 kg-val született. A másodiknál már nagyon hamar látszódott a poci és a 20 hét körül nagyon sokan azt hitték, hogy már megyek szülni pár héten belül. Itt is mellső fali volt a lepény. A végére iszonyat nagy lett a hasam, teljesen szétrepedt a bőröm, a lányka 3500 g lett.
2010. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Alkat meg hányadik terhesség függö meg hogy hol fekszik baba merre. nem mindenkinek valakinek az első terheségénél hamarab látszik másiknál később. de sokszor többedik terheségnél már 10 hét körül látszik ez természetes
2010. dec. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 10 hetes a 2. babával és nekem már igenis látszik, ha nem "zsák" van rajtam. Karácsonyig úgy öltöztem, h próbáltam takarni, mert akkor jelentettük be, de apósom azt mondta h ő már sejtette, mert már látszódik.de már én is észre veszem, sőt a férjem is mondta h kerekedek :)

kisfiammal viszonylag későn, úgy a 16. hét körül kezdett dudorodni :))))))

2010. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam később látszott,kb.5-6 héttel.
2010. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!