Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetes ultrahangon kérdeztü...

31. hetes ultrahangon kérdeztük meg először, hogy mi lesz a babánk neme. Ha azt mondta a dokinő, hogy kislányos, kislánynak néz ki és ezt elmondta egy párszor, akkor ez mennyire lehet biztos?

Figyelt kérdés
A kicsike hason feküdt,ráadásul 9sszekulcsolt lábakkal,csak néha emelgette fel a lábát.Honnan gondolhatta igy a dokinő,hogy kisllány,láthatott vmi szervet,v mi?Nagyon kislányt akar a család nagy része,nekem mondjuk nem fontos,hogy kisfiu,v kislány,csak érdekelne,hogy meégis m,ennyire lehet pontos ez a megállapitás.Elöször bizonytalanul mondta a dokinö,hogy kislányforma,de a végére határozottan állitotta,hogy kiscsajnak néz ki.Volt valaki,akinek ilyen bizonytalanul mondták meg a baba nemét és mégis bejött?
2008. szept. 19. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Akkor is kislányt látnak, ha nem látszik a fütyije, de mégis ott van. A kislányból bármikor lehet kisfiú, az mindíg bizonytalan, kivéve persze ha nem látják a nagyajkakat 4d-n. Szerintem ne vegyetek mindenből rózsaszínt, és maradjon meg a lehetőség hogy kisfiú lesz, tehát ne éljétek teljesen bele magatokat. Nálunk is kislányt akart a családunk nagy része, de kisfiunk lesz:)) Én nagyon örülök kisfiúnak is, pedig egészen 29, hétig úgy tudtuk, lány:) Üdv 31 hetes kismama
2008. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még azt hozzátenném, hogy ilyen korban már látszik a herezacskó is, tehát ha 31 hetesen nem látják, lehet hogy nincs is:))
2008. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 28 hetesen voltam előszőr 4D-s uh-n. A doki éppen méregette a babát,mikor elkezdett pisilni:) doki egyből rávágta..ez kislány lesz,mert úgy pisil. Nem látta a kis nuniját,de azt mondta,hogy ez a fenéktartás és ez a pisilés tipikus kislány. Mivel nem voltunk benne biztosak,így a 32. héten is elmentünk mégegy 4D-re. Akkor már úgy feküdt,hogy mindent lehetett látni,és láttam is a nuniját:) Most 6 és fél hónapos és valóban kislány lett.:)))

2008. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a lányomra mindent mondtak. Az utolsó Uh szerint kisfiú volt. Mikor szülni mentem, két névvel készültem. egy fiúval és egy lánnyal. Lány lett... :)
2008. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!