Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen az ultrahangon a...

20 hetesen az ultrahangon a doki kislánynak látta a babámat. Ezt mennyire vehetem biztosra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát az én most születő kistesómnál mindössze 30 hetesen tudtak biztosat mondani...FIÚ :))))Nálam pl elmondták,hogy kislány,aztán a következőre más kórházba vittek valamiért,ott megállapították hogy fiú avgyok.Nah akkor volt elkeseredés,rózsaszín ruhákkal a szüleim mindenféle lányos dolog,szal kezdhettek mindent előlről...Aztán a szülés napján apumnak gratuláltak a kislányához...ennyit erről :)

Sztem olyan 51-52%,de ez babánként változik sztem...

2008. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem biztos csak akkor lesz igazán, ha már a kezedben tartod és tényleg kislány!:)Nekem a doki a 20.héten azt mondta hogy lehet fiu,de nem biztos benne,de mintha a kis lábai kozott vmi lenne.:)Remélem a jovo héten megtudom,mert irto kiváncsi vgyok!Ha biztosra akarsz menni menj el 3D uh-ra.Kapsz édes képet a babárol és megtudhatod mi lesz.Ha a baba nem lesz szégyenlos.:)

23hetes kismami

2008. ápr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia.hát szerintem 80-90% hogy az lesz aminek lássák.nekem a 18 hetes UH mondták meg,és azota is lányok a babáim.(pedig azota 3 helyen voltam uh)boldog babavárást!
2008. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ha 4d nézte a doki akkor 100%,de ha nem akkor abban nem lehetsz biztos.Az első babámnál végig kisleányt mondtak,még a szülés előtt is 2 nappal,és fiam született,de annak már 5 éve.Akkor mág nem volt 4d UH.Most nekem kisleányom lessz a 4d szerint 100%.Boldog babavárást.üdv.34 hetes kismama.
2008. ápr. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem már 3x mondta a doki, hogy kisfiam lesz, de biztosra akkor fogom elhinni, ha látom :D

27hetes kismama

boldog babavárást

2008. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ami már elmúlt!
2008. ápr. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél kb. 16 hetesen hozzátette a doki, hogy kb. 80%. Aztán mégegy vizsgálaton megnézte, úgy, hogy nem tudta előtte mit állapított meg. Akkor is kislánynak mondta, de akkor már kijelentve. Harmadszorra is megnézte egy másik doki 4D-n ott is kislánynak mondta. Így én már biztosra veszem. Függ azért attól, hogy hogyan mutatja magát. Az enyém gyakorlatilag teljesen beterpesztett, nehéz lett volna nem látni, ha fiú mégis. A 4D felvételen még mi is kiszúrtuk a párommal, hogy puncis. :)
2008. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!