Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki a terhessége...

Volt már valaki a terhessége alatt aki kb.1 hónapig kúpozta magát különböző fertőzések miatt? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 15. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindhárom terhességemnél beszedtem egy háromhetes antibiotikum-kúrát streptococcusra (kimutatta a tenyésztés), ezen kívül több doboznyi Canesten kúpot gombára. Mindhárom gyerek egészséges. Ne aggódj, a kúp nem okoz gondot a babának. A felszálló fertőzés viszont veszélyes lehet.
2016. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónapig? :)

Az egész terhesség alatt mindig volt valami, pedig előtte hosszú évek óta semmi bajom nem volt.

Ajánlom a Lactofeel-t! Kúra után és szinten tartásra pár naponta. Drága, de nekem bevált.

2016. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már tényleg el vagyok keseredve,de azért jó tudni,hogy nem egyedül vagyok ezzel így. Most jottem haza az orvostól és most klion d 100 a következő nyertes!!
2016. febr. 15. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!