Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonnal hashajo praktika?

Azonnal hashajo praktika?

Figyelt kérdés
Mar nem birom tovabb szetszakad a hasam erzem hogy kell de nem tudok. Segitsen valaki guttalax cseppet vettem be de semmi. 20hetes kismama :(
2016. febr. 2. 13:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Csak 5cseppet vettem be a guttalaxbol nem mertem tobbet de folyamatosan fajj a hasam mintha wcznem kene de nem tudok :( az melle hasznalhatom glicerines kupot? Mert akkor veszek.
2016. febr. 2. 14:48
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Leírom újra,utoljára: KESERŰSÓ a megoldás!

2016. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Használhatod. Ez nem szívódik fel a szervezetben.
2016. febr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Ha sikerült megoldanod a problémát, kérlek írd le mi vált be igazán.

Pár napja én is borzalmasan szenvedtem. És meg kellett szülnöm azt, amitől nem ment... Egyik este egy darabkát, másnap sem ment, és harmadik nap reggel ismét rászánva magam még 3 kőkemény darabot(elnézést a kifelyezésekért és a részletekért) mondanom sem kell, hogy ez kb 1,5 órába tellett,ordítottam a fájdalomtól, segítenem kellett saját magamnak, mert úgy éreztem ott halok meg, és mindenfelé szétrepedt a végbelem. Azóta most nincs gondom, csupán annyi, hogy azóta is megvan a seb, és mikor könnyen megy, akkor is kivérzik. :-(

Én is mindent próbáltam: szilvalekvár, joghurt, rostos gyümölcslé, almaecet, még 2 kanál olajat is megittam, de ezen nem segített, nem lazította fel. Aztán a többi már könnyen ment.

2016. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

amikor nem voltam terhes akkor én is parafinolajat ittam..meg olivaolajat citromlével..stb. nem ért semmit.

a keserusot még 10 éve ajánlották...mára már kiderult, hogy tobbet árt, mint használ. egy biztos, mukodik. sokan a gyogyvizekre eskusznek, nekem semmit sem segitett..

2016. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hosszútávra lehet használni Laevolac szirupot, az szekletlazito és enyhe hashajtó hatású. Ha már szorulna van valakinek, akkor nem szabad hashajtozni, olyankor alulról kell segíteni, erre jó a glicerin kúp, vagy ha az se segít, akkor lanhpgyon vizes beontes. Ez utóbbihoz gyógyszertárban lehet venni felszerelést és magának is meg tudja csinálni az ember.
2016. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aszalt sárgabarack! De ésszel mert túúúúl hatékony tud lenni.. :P Én egyszer bekajáltam egy zacsival (10dkg) másnap nem tudtam dolgozni menni... Egész nap a klotyón voltam... :D Szóval nagyon hatásos!
2016. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolso, nekem a barack semmit nem csinál..de a szilvalé sem..pedig meleg vizes tejjel ittam meg egy literrel...aztan arra ittam hashajtos ásványvizet..majd 2-3 dulcolax..szennalevél tea mályvával keverve. meg se moccant semmi sem..ebbol lett a beontés, ami szinten semmit nem ért..végul a 2.5 l (keserusohoz hasonlo por), az segitett.
2016. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A multkori esetben a glicerines kup segitett 5 percen belul. Masnap reggel meg siman ment. Aztan azota ket napja meg semmi most varok mikor kell wcre mennem lehet h megint a kup lesz a vege...
2016. febr. 6. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!