Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azonnal hashajo praktika?

Azonnal hashajo praktika?

Figyelt kérdés
Mar nem birom tovabb szetszakad a hasam erzem hogy kell de nem tudok. Segitsen valaki guttalax cseppet vettem be de semmi. 20hetes kismama :(
2016. febr. 2. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha szedsz vas tablettát hagyd abba, mert az is okozhat szorulást.

Meleg tej, szilva vagy barack lekvár, kakaó, körte, kinek mi segít.

És figyelj oda, hogy igyál több folyadékot, sok rostosat, joghurtot, amitől könnyebben fog menni.

2016. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva, körte
2016. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Esetleg glicerines kúp, ha a fentiek nem segítenek
2016. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Patikában lehet venni aszalt szilva levet. Lányomnak az segített. A glicerines kúptól csak szenvedett.
2016. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2016. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
most vegyél be valami gyogyszeres hashajtot (stadalax, dulcolax) reggelente tegyél a kefirbe ,- korpát, zabpelyhet, utifu maghéjat. Igyál min. 2 l vizet egy nap. Ihatsz 100%-os szilvalevet is, vagy reggel éhgyomorra hideg vizet (az orvosom ajánlotta anno, nem, nem a langyosat, a hideget) vagy langyos vizes meleg tejet reggel. Egyél sok salátát az is segit. Illetve lehet kapni székletlazito porokat is, reggel este kell bevenni. Ha nem segit semmi, akkor johet a kup. Sajnos nekem ebben elég sok tapasztalatom van...szulés utn még rosszabb lett a helyzet nálam. Korházba kerultem végul, járni és ulni is alig tudtam, adtak beontést, de az sem segitett..végul olyan port kellett innom, amit a tukrozések elott adnak, aznap csak azt ihattam, na az pucolt ki mindent.
2016. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

a guttalax cseppeket nyugodtan lehet terhesség alatt, nem okoz görcsöket, és az erőlködés még rosszabb, mint a guttalax (a dokim engem is megszánt a te terhességi korodban, és egy hónapig csak azzal tudtam vécézni, aztán magától elmúlt a gond, illetve a vastól)


a guttalax nem azonnal hat, akár 6 óra is lehet, várj türelemmel, bevettél legalább 10 cseppet?


egyébként amit én szoktam néha azóta használni, az a glicerines teva végbélkúp, a kisméretű, fellazítja a székletet és tök hatásos.


nekem sajnos a természetes módok nem váltak be hashajtásra terhesség alatt...:(


34hkm

2016. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Aszalt szilvalé, glicerines kúp. Ezek váltak be. Guttalax-tól úgy görcsöltem azt hittem meghalok. Én azt nem ajánlanám.
2016. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
KESERŰSÓ
2016. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hashajtó nem kellene, az görcsöket okoz, eredmény pedig nem azonnal van. Glicerin kúp, perceken belül hat és nincs mellekhatasa se
2016. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!