Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen praktika, krém...

Kinek milyen praktika, krém vált be a striák megelőzésében?

Figyelt kérdés
2015. okt. 29. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kentem mindent, semmi sem segített. A viszketést csökkentette, de annyi csíkom van, mint egy zebrának.
2015. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csináltam semmit és mégsem repedt szét a bőröm.
2015. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oliva olaj!
2015. okt. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossmanos kismama krémet használtam, nem lettem striás de ez inkább a genetikanak köszönhető plusz nem is lett nagy hasam.
2015. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a terhesség elejétől kenem a pocakot. Eleinte Mannás mangó vajjal, majd a 25. héttől kakaóvajjal.

Nagymamám és Anyukám praktikáját is alkalmazom, kicsit átalakítva. Ők csipkével dörzsölték át a pocakot fürdés közben. Én egy érdesebb fürdő szivacsot vettem és azzal dörzsölöm át, hogy a vérkeringés a bőrben felélénküljön. Eddig még nem jelentkeztek a striák, bár még van 8 hetem a szülésig és még csak most ugrik meg a növekedés. Ha nem is leszek csík mentes, remélem azért valamit használ. :)

2015. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Három terhességből kétszer kentem magam Babylove olajjal, akkor nem lettem csíkos. A második terhességemnél nem kentem magam, akkor meg striás lettem.
2015. okt. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!