Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hátfájásra valami praktika?...

Hátfájásra valami praktika? 33Hetes vagyok, és délutánra már szétszakad a hátam. Esetleg lóbalzsammal kenhetem? Hátsófali a méhlepény, nem ártalmas bármilyen krém?

Figyelt kérdés
Mivel kenhetném be?
2013. aug. 29. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem erről a dokid kérdezd! Az a biztos!

Nekem időszakosan jön a hátfájás, én az alvással küszködök!:-)


36hkm

2013. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lóbalzsammal semmiképp! Kámfor tarutalmú krémekkel nem szabad! Nekem a Naturland Rozmaring kréme és a Sport krém jött be! De előre szólok, hogy nem biztos, hogy tartós javulást hoz! Azt majd csak a szülés fog állítólag!


38+5 hkm

2013. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem kenem semmivel, időszakosan jön nekem is.

Próbálok figyelni a helyes testtartásra, és azt kell mondjam ez mindig bejön, nem hiába mondják.

A másik meg hogy nem mindegy min alszok, pl. az első babánál csak kemény felületen tudtam hátfájás nélkül aludni, most meg csak extra puhán.. De nemrég aludtam memóriaszivacsos matracon, na az valami isteni volt a hátamnak (is)!

30hkm

2013. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!