Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kis szurkálásra,...

Minden kis szurkálásra, görcsre rémeket látok hogyan kerüljem el?

Figyelt kérdés
Korai terhes kimamák nem aggódtátok agyon magatokat? Honnan tudom h mikor van tényleg baj, és mi az ami még normális? 14 hetes vagyok, dolgozom de sokat pihenek a párom szinte minden házimunkát megcsinál.
2010. márc. 25. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia ! Ez engem is érdekelne.Nekem nem szokott görcsölni a hasam,de ma megijedtem egy picit.Egész délelőtt függönyöket mostam,ablakot pucoltam,tehát nyújtózkodtam.És nem görcsöl a hasam,de azért érzem,hogy ott van.Most aggódom,hogy ez normális e vagy bajt csináltam hogy nyújtózkodtam.
2010. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem görcsöl inkább szurkál bal alul a hasam alja. Nem fáj csak fura, lehet hogy a nyúlásoktól meg a belső átrendeződéstől. Nem tudom. Vigyázz magadra!
2010. márc. 25. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

12.38 vagyok

Szerintem mostmár erőteljesen kezd növekedni a poci , ezért érzed ezt. Nekem is szokott néha szurkálni,bari nőmnek is.Ez természetes addig , amíg nem görcs.

13 hkm

2010. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Hátha ez segít, én írtam ki még hetekkel ezelőtt. A 30. hét után lett nyugisabb, amikor azt olvastam, hogy ha megszületne 70%-nál is több esélye van arra, hogy egészséges lesz, és semmi maradandó nem marad vissza nála.

32 hetes kismama

2010. márc. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek jó babavárást, egészséget4
2010. márc. 26. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!