Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a pocakotok túlsúlyos...

Milyen a pocakotok túlsúlyos kismamák?

Figyelt kérdés

sajnos többlettel kezdtem a terhességet 88kgval nem is hiztam eddig sokat 2 kg és 26 hetes vagyok nagy a pocim de nem olyan szép gömbölyű, hanem inkább hosszúkás alul van a "zsirréteg" vagy micsoda ami kicsit lóg, az első terhességemnél is ilyen volt azt hittem ez azért más lesz, mert láttam már túlsúlyos kismamákat és nekik szép gömbölyű pocakjuk volt...

nekem miért nem??

olyan szomorú vagyok miatta


2010. márc. 23. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek teljesen , igaz Én vékony vagyok.De a lényeg úgyis az , hogy egézséges legyen a baba. A végéig még nőhet a duplájára is ne aggódj.Szép pocis pocid lessz.:)))
2010. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is túlsúllyal kezdtem sajnos,volt hasam is.Most 32 hetes vagyok,szép kerek feszes,viszont alul puha,nem feszült ki a hasam.Sajna ez már igy marad szerintem.
2010. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

166 cm vagyok és 85 kg-mal kezdtem a terhességet, most 86 kg vagyok.

Szép feszes a pocim, a köldök fölött picit csúcsosodik, de ez is blúzfüggő. :) Lent nekem nem lóg semmi, ott is kifeszesedett.

30 hetes km

2010. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

170cm/86kg-mal kezdtem, 35 hetes vagyok, közel 100 kg.Kb 3-4 hete látszik, hogy babás vagyok, azelőtt inkább csak túlsúlyosnak látszódtam. A hasam kerek, feszes, de ez alkati, mert a túlsúly ellenére lapos hassal kezdtem a pocakosodást. Miért lennél szomorú? Legyetek egészségesek, a többi kevésbbé fontos. Én is szeretném majd visszanyerni a 65 kg-os versenysúlyomat:). Most se zabálok, meg mozgok is. Ez van, de én jól érzem magam a bőrömben. Csak a babáért izgulok.

Kerekedni fogsz te is a 30 hét után.

Üdv és boldog babavárást!

2010. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia !!! Én már annak is orulnék ha végre sikerulne a babó..... Legyél boldog a világon a legboldogabb ! Hiszen ott van a pici babó a pocidban!!! Csacsiságon meg ne szomorkodj ! :o)
2010. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!