Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alvással kapcsolatos kérdés,...

Alvással kapcsolatos kérdés, ez normális?

Figyelt kérdés
33hetes vagyok. kb 1-2 hete van az, h éjjel az oldamon alszom.(próbálkozom:D)nem a pocakkal van baj.ha sokáig az egyik oldalamon fekszem akkor borzasztóan fáj a csipőm. a felül lévő combomban meg fenekemben izomláz féle fájdalom lesz. ha átfordulok,akkor a másikban egy idő után. most éjjel is f4kor kint voltam wc-n, és kb 7ig cswak egyik oldalamról fordultam a másikra negyed oránként,mire végre beájultam és aludtam. de mikor felkeltemugy h sokat feküdtem a bal oldalamon,a jobb fleem majd leszakadt. még ugy fekve csináltam egy combkörzést az ágyban s 2 akkorát roppant ott a csipőmnél a forgóm h ajjajj...ez normális? van vmi praktika amitől ez megszűnik?
2010. márc. 23. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj a lábad közé párnát tenni,hogy ne feszüljön a csipőizületed(pl.szoptatospárna is jó).Lazábbak az izületek a hormonális változások miatt.
2010. márc. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a hasam alatt nagyon vékony kispárna volt,a térdeim közé padig 1 bazi nagy párnát tettem,így nem fájt annyira.
2010. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószinűleg a forgókra gondolsz, nem? Én is ezt érzem már jó ideje, olyankor ha hanyatt fekszem akkor elmúlik. Csak ugye itt van benne a bibi, hogy most hogy nő a poci, viszont egyre kevésbé birok hanyatt aludni. De azért szok segiteni. Próbáld ki.

25 km

2010. márc. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez hetek óta,az egész csípőm és combom leszakad a fájdalomtól,pedig teszek a térdeim közé és a hasam alá is párnát...de hát ez van,ezt a pár hetet már kibírom valahogyan!:)37 hetes km
2010. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!