Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már annyiszor felmerült...

Már annyiszor felmerült bennem a kérdés. Normális dolog, hogy 10 hetes terhes vagyok, és szinte semmi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
Néha már aggodom, nehogy valami baj legyen a picurkával.Annyi az összes tünetem, hogy a cicijeim nőnek, meg fájnak.Első babánk,amire 2 évet vártunk,és nagyon féltem!Nálatok is van ilyen, hogy semmi extra tünete a babának?Kiváncsi vagyok ki mit érez!Elöre is köszi a válaszokat!Puszi:-)
2009. jan. 7. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak ilyen szerencsések, akiknek meg sem kottyan a terhesség. örülhetsz, ha ebbe a kategóriába tartozol. De nem biztos, hogy később sem lesznek tüneteid.


csak 1 példa: -Szandi nagy hassal úgy pattogott a Dáridóban, hogy tátott szájjal néztem végig. (ennek már jó pár éve).

2009. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy normális dolog! Nekem sem volt semmilyen tünetem! Mégcsak a cicim sem fájt! Annyi volt hogy a 13. héten kétszer hánytam reggel! De az is inkább a tervesvitamintól volt mint a terhességtől! Se előtte, se utána semmi nem volt!


3hós baba anyuja

2009. jan. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia. Ne izgulj, azért mert nincs tüneted még minden rendben. Nekem se volt semmi más, csak a cici növés.

Gratulálok és minden jót.

Üdv, 5,5 hónapos kislány anyukája

2009. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, én egyszer sem hánytam terhességem alatt, hányingerem sem igazán volt. Csak a ciciérzékenység, meg sokszor és sokat tudtam volna aludni.

8 hetes kislány anyukája

2009. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én most vagyok a 11. hét végén, de semmi bajom nem volt eddig. Már én is aggódtam, hogy valami baj van, hiszen se hányás, se hányinger, se fáradékonyság...se semmi. Max. a cicim néha alvás közben érzékeny, ennyi. De tegnap voltunk a nődokinál, és láttuk a kis mazsolát ficánkolni, szóval biztos Nálad is minden okés!!! :)
2009. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi bajom,se cici érzékenység,se szédülés,nem is hánytam,szóval tényleg semmi,a vége fele már a nagy pocakot elég volt "cipelni":)) A nagyfiam 4450 gr-mal és 54 cm-rel született:)) 8,5 hós kisfiú anyukája
2009. jan. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én 24 hetes kismama vagyok és semmi bajom nem volt. egyszer kellett leszállnom egy tömött buszról mert be volt dugulva az orrom és nem kaptam levegőt. de semmim nem fáj, nem nyom, nem szúr, nem dagad- :) szerencsések vagyunk
2009. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert ártasza babának! Nekem sem volt semmi rosszullétem - talán a szagokra voltam kicsit érzékenyebb, de azt a pocakosságom előtt sem bírtam nagyon elviselni! - a cicim feszül, és akkorák mint egy jól kifejlett grapefruit, meg néha beleszúrkál a pocimba, itt-ott, de azt mondták az teljesen normális! Én is paráztam ezerrel, de a védőnőm azt mondta örüljek, hogy ennyire szerencsés vagyok!

Puszi :)

13. hetes kismami

2009. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 10 hetes vagyok.azon kívül,hogy reggel felkelek és az éhségtől hányingerem van ami pár falat után elmúlik semmi tünetem.Ez azért is furcsa mert a lányaimmal végig hánytam.Megértelek mert nekem is azon jár az eszem hogy minden rendben van-e.Probálj ne izgulni valakinél ez természetes.Boldog pocakosodást.
2009. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!