Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csalán kiütések a lábfejemen,...

Csalán kiütések a lábfejemen, a bokámon és az ágyékomnál, iszonyúan viszket és fáj is?

Figyelt kérdés

Mit tudok tenni ellene? Nem szedek semmi gyógyszert, hogy esetleg arra lennék allergiás!


Köszi szépen a válaszokat!


16+3 hetes km


2010. márc. 23. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Kend be egy kis fenistil géllel, vagy igyél kálcium pezsgőtablettát, ha lehet. És aha holnapra se múlik, akkor irány az orvos, mert lehet más is nem csak gyógyszer allergia, hanem ételallergia is.


Megírod, hogy mi történt, és hogy mi volt az? Kiváncsi vagyok?

2010. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már tegnap ittam egy kálcium pezsit, mennyit igyak belőle egy nap? Mindenképpen megírom mi volt. Eddig minden évben jött ki ilyesmi allergia nekem május körül, de azt mondták, hogy a fogamzásgátló + a nap, mondjuk akkor sokkal rosszabb volt a helyzet, de hát ki tudja mi lesz még ebből is. Holnap elmegyek dokihoz akkor mindenképpen.
2010. márc. 23. 10:41
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm szépen a gyors válaszod! :D
2010. márc. 23. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Szívesen a gyors választ. Mindenféleképpen menj el orvoshoz, ha van lehetőséged még akkor inkább ma, ha már tegnap is volt. Nem árt az óvatosság, hiszen most ketten vagytok:)

Szerintem a kálciumra rá van írva, hogy mennyit szabad, de kettőt biztosan szabad.

2010. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két héttel ezelőtt még pont ezzel szenvedtem. Kipattogott az egész lábszáram, bokám, hasam alja, meg az alkarom. Először azt hittem, valami összecsipkedett, de aztán egyre több lett rajtam. Majd megőrültem, úgy viszketett. Én is kalciumot ittam, meg azzal a rázós keverékkel kenegettem, ami a fiamnak volt bárányhimlőre. Jobbat neked se tudok mondani, lehet, hogy ilyen is előfordul terhesség idején, úgy hallottam, hogy az izzadástól is lehet így "más állapotban". De ha zavar, nyugodtan menj a dokihoz, biztos, ami biztos. 32 hetes km
2010. márc. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!