Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen színű a magzat víz?...

Milyen színű a magzat víz? Mikor megindul a szülés? Meg ha néha fáj a derekam az baj? Meg tegnap a bal ágyékomnál néha szúró érzés szerűt éreztem, de lehet azért mert egy picit többet gyalogoltam?

Figyelt kérdés
De mikor haza értem akkor, lepihentem nem volt utána semmi bajom! Most vagyok 22 hetes!
2009. ápr. 24. 08:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs baj, akkor szinte színtelen. Ha rosszabbul van a baba, akkor van barnás-zöldes színe lehet, mert a magzatszurok (béltartalom) a vízbe ürülhet. De ez csak 18 hetesen kezd "termelődni", 22 hetesen nem tudom üríthet-e ilyet.

22 hetesen kizártnak tartom egyébként hogy a magzavízfolyással induljon a szülésed. (később is kevés szülés indul ezzel!)

A leírt fájdalmaim nekem is megvoltak, normálisaknak tűnnek, a benti átalakulástól vannak.

Azért a dokinak mindenről számolj be, figyeld hogy nem keményedik-e a pocakod, (doki!)és pihenj!

2009. ápr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!