Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házi orrvossal irasam ki...

Házi orrvossal irasam ki magam vagy dolgozzam tovabb?

Figyelt kérdés
Pozitìv lett a tesztettem. Múlthét pénteken csináltam este pozitìv lett. Majd masnap reggel is az is és még utána kettőt tutira mentem. Elmentem orvoshoz mert a magán dokim mondtam amit két csìkom lessz mennyek orvoshoz. Ìgy is volt nem vizsgált át küldött laborra amit nem is értek mert korai. Hát nem is volt semmi látszodó. Mondtak mennyek vissza egy hét múlva uh-ra sztm korai de megyek. Viszont félek volt két vetélésem már. 11 hetes es 7 hetes. Indoklas nem volt semmi. Most dolgozom de emelnem kell sokat es félek lesz valami gond. Hogy ilyen esetbe mi a teendő? És ez a fájás normális nem tom megfogalmazni fura érzés ?

2015. dec. 7. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudod,ugye,hogy hogy kell írni helyesen a 'mennyek' szót?
2015. dec. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

lesz, menjek


Nem kell tappenzre menned

2015. dec. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Mi baja van itt mindenkinek tobb napja? Mi ez az allando jellegu kotoszkodes???


Hat kedves kerdezo,megertem a felelmed es en vissza is mennek a dokihoz es elmondanam neki. Mi 3 evet vartunk a gyermekunkre es ha akkor mikor teherbeestem,nekem emelos munkam lett volna,tappenzre mentem volna. O az elso...

2015. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
két vetélés után emelős munkakör mellett én is táppénzre mennék...nem lustaság...36. hétig dolgoztam a terhességem mellett utána meg gyorsan megcsináltam még szülésig a jogsit...de ez az a kategória mikor én sem hősködnék
2015. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 2 vetélés után vizsgálatokat csináltattam volna, hogy ne legyen 3. Bár, én így is csináltattam, hogy csak egy volt, hogy ne legyen második.


a munkahelyeden meg kell beszélned, hogy adjanak olyan munkakört, amit elláthatsz terhesen, ha ilyet nem tudnak, távolléti díjat kell fizetniük. Ne a fizetésed 60%-át válaszd a teljes helyett. Fuss egy kört legalább ezzel!:)


26 hkm

2015. dec. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!