Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet bajom 6 hetes terhesen...

Lehet bajom 6 hetes terhesen ha a süti (vékonyka szelet) amit ettem kiderült, hogy nyers tojáskrémes volt?

Figyelt kérdés
2015. dec. 6. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmi az égvilágon.Legfejjebb ha szalmonellával volt fertőzött a tojás.
2015. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. Nem kell állandó jelleggel fahéjas madártejet enni resztelt májjal és bort inni hozzá, de azért ennyi baki belefér:)


26 hkm (pedig én nem vagyok laza kismama, de ennyi nekem belefér)

2015. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reméljük nem volt szalmonellás.
2015. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, minden csalàdtag jòl van ìgy tuti okès volt a tojàs csak megijedtem. Nem vagyok paràs ès a màsodik terhessègem,csak a nyers dolgokkal azèrt vigyàzom,tàg csalàd mèg nem tud a babàròl ìgy nyers tojàs krèmes tortàt hoztak,ès utòlag mondtàk.
2015. dec. 6. 19:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a szalmonella mennyire gyakori télen? Feleslegesen parázol.
2015. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Èrdeklődtem, nem paràzom.
2015. dec. 6. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
A szalmonella nem évszakfüggő.Tojás,hús éppúgy fertőződhet szalmonellavírussal télen,mint nyáron.De attól mert terhes vagy,ehetsz mindent.
2015. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!