Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-4 hetes terhesen ettem 2...

3-4 hetes terhesen ettem 2 szelet nyers lazacot. Mennyire árthat ez a babának?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom most, hogy kárt tettem benne.
2007. okt. 28. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hal egész más kategóriába tartozik mint a nyers hús.Nem hinném hogy ártottál vele.
2007. okt. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
szia! Nincs megmondva hogy mit nem lehet enni csak az hogy mit nem ajánlott ehetnél épp nyers hust is csak épp nem eszi meg senki tiszta lelkiismeretel mert tudja hogy eseleges módon ha épp abban van baci, árthat vele a babának.Ha valamilyen bacilus lett volna a lazacon azt érezted volna egyböl.Nem a hal árt neki hanem ha esetleg baci lenne rajta.Grat a babához:)Szép terheséget kivánok:)
2007. okt. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A hal szerintem is lehet más kategória hisza toxo miatt nem lehet nyers húst enni, mert a földből is szennyeződhet az állat a étele során.

És amúgy is 10.000-ből 1 fertőzés történik.

Nem izgulj, nincs baj, de ha meg akarod nyugtatni magad kérj egy toxo vérvételt.

2007. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!