Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetes kismamik, hogy...

25-26 hetes kismamik, hogy vagytok? Pocak? Előtej? Mocorgások? Barna csík a köldöknél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Mi 22 hetesen voltunk 4D!Ott mondták meg,hogy kislány!:-)Én még csak pár bodyt vettem neki!:-)Az a baj,hogy még nem nagyon vannak nyári cuccok és így nehéz vásárolni ezért még várok egy kicsit!Babakocsit már kinéztük a vaterán(Baby Merc,Agat Lux)!Ma volt nálam a védőnő és azt mondta,hogy legyek sokat négykézláb,mert akkor valószínű,hogy befordul!:-)Anett
2010. márc. 26. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:

én június 17re vagyok kiírva a második kisfiammal! tegnap töltöttem a 28. hetet. :-)

pocakom most nagyot nőtt, a baba mérete teljesen normális-átlagos. egy hete pont egy kg volt. előtejem nincs, az előző terhességnél sem volt. Rengeteget mozog, akár csak a bátyja- a hét elején fejfekvésből farfekvésbe fordult- és azóta sem bír magával. remélem visszafordul hamarosan. a bátyuskája harántba feküdt végig, a 38hétben fordult be- azt hittem a torkomon jön ki- nagyon rossz volt.... :-S

ja és barna csíkom sincs, sem az elővel nem volt és most sincs!!

mindenkinek boldog babavárást! Harosan babázunk! hurrá!

(már alig várom)

2010. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1.vagyok. Én még nem vettem semmit, kb. csak máj végén jún elején. Sajna voltak sikertelen terhességeim, ezért inkább nem merek. Tudom semmi köze hozzá, de babonás vagyok.

Nagyon várom már, ahogy gondolom ti is. Már csak 3 hónap csajok és örülhetünk. :-)

2010. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Amore ***** válasza:
Szia! Junius 15-ére vagyok kiirva és holnap leszek 27hetes! Mi jol vagyunk minden rendben szerencsére! A pocak már most elég nagy néha elgondolkozok mi lesz még a végén! Szerencsére elég aktiv a babám. Előtejem és barna csikom sincs! A nemét még nem tudjuk de már csak 1 hét van a következő ultrahangig! Nekünk már egy két aproságot kivéve mindene megvan a babának!
2010. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!