Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetes kismamik, hogy...

25-26 hetes kismamik, hogy vagytok? Pocak? Előtej? Mocorgások? Barna csík a köldöknél?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Székrekedést leszámítva jól vagyok, köszönöm :). A pocak nő, a bébi sokat mozog. Hol csak a végtagjait érzem, hol az egész testével fordul.Előtejem is van, reggelenként pár csepp. A barna csík engem eddig elkerült, lehet világos hozzá a bőröm. Te hogy vagy?
2010. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jól vagyok, ma feszít a pocakom egész lent, de csak nincs baj... :S

A baba sokat forgolódik, sokszor ki lehet venni, hogy épp fordul, kevesebb a rúgás, inkább forog.

Előtejem nincs még, aggódom is egy kicsit emiatt. Csíkom meg talán éppenhogy de egész a szeméremcsontnál.

1 hete szedek vastablettát, azóta nincs baj a széklettel. Fura. :) 25 hétig szenvedtem vele.

2010. febr. 8. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi a kérdésed, és örülök hogy mások is jól viselik ezeket az időket!Nekem is szépen mocorog, forog.Előtejem nincs, de nem aggódok.A lányomnál kb 35 héttől volt, és szülés után csak úgy ömlött!2 évig cicizett utána pedig alig tudtam elapasztani!A széklettel nálam is van gond néha, de már kezdem megszokni4viszont most felfáztam, és fájdogál a hasam alja, vagyis inkább a húgyhólyagom!Holnapra van időpontom a háziorvosomhoz, remélem kapok rá valamit, mert ma délelőtt menni sem tudtam úgy fájt!De ez csak átmeneti.Maga a várandósság eddig zavartalan!

Az pedig hogy sokat feszít a pocakod alul azt jelzi hogy húzd be a féket kicsit!Pihenj le 1-2 órára, magasba a lábakat, és tv-zés!Így jelzi a tested ha lemerülőben van!

2010. febr. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csatlakozok a csapathoz, csütörtökön leszek 26 hetes, én most nagyon jól érzem magam, a baba nagyon sokat mozog, vagy inkább forog, és már nagyon lehet érezni, de én ennek nagyon örülök, a barna csík nekem sincs, és előtejem sem volt még, de eddig ezen nem is aggódtam, a pocakom most kezdett el nagyot nőni, igaz hízni kb: 2, 5 sikerült, de a babám 1.5 héttel ezelőtt volt 785grammos, voltam 4D és ott mondták, hogy 1.5 héttel nagyobb. Most csütörtökön megyünk megint 4D-re mert az arcát azt persze nem mutatta meg, remélem most sikerül. Mindenkinek boldog babavárást
2010. febr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!