Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-26 hetes kismamik, hogy...

25-26 hetes kismamik, hogy vagytok? Pocak? Előtej? Mocorgások? Barna csík a köldöknél?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Pocak most jó nagyot nőtt, szerencsére már nagyon aktiv, barna csik még nincs (valami alig észrevehető), fáradékonyan de boldogan! Előtej, hát nem tudom, de már pár hónapja estére mindig olyan sárga rászáradt valami van estére a bimbómon, melltartót hordok az nem szok olyan lenni, igy nem tudom, hogy az az-e. Előző terhességeimnél este a hálórucim szokott olyan lenni.

Bárcsak július lenne már, annyira várom!

És te kérdező? Mikorra vagy kiirva?

25 km

2010. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia!Nagyon jól vagyunk!Mi június 16-ra vagyunk kiírva!Ma vagyok 26 hetes!Szerintem elvan számolva,de nem baj nem is foglalkozok vele!Nekem nincs nagy hasam és ez egy kicsit idegesít!:-)Előtejem az már,de nekem az első babánál is rengeteg tejem volt!Már 7kg-ot híztam,de nem baj,mert 48kg-ról indultam!Barna csíkom is van!Kislány a pocaklakóm!Nagyon sokat mocorog és már néha kellemetlen is olyan nagyokat rugdos,de hát nem baj!Örölük,hogy ilyen aktív így legalább tudom,hogy minden rendben van!:-)Anett
2010. márc. 22. 10:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia! én még csak 24 hetes vagyok, de gondoltam az már majdnem 25 :) barna csík halványan van, de csak a köldök alatti részen, felette nincs. Nem is bánnám, ha ez így maradna, és nem is sötétedne jobban :) a pocakom már elég látványos, eddig 6 kg-t híztam (54-ről kezdtem, 165 cm) és már előre félek a védőnőtől, holnap megyek hozzá, biztos meg lesz a véleménye a "hatalmas" súlygyaraposásomról...neki az lenne az ideális, ha nem híznék semmit, pedig szerintem az én alakommal a 6 kg nem sok, ráadásul a hasamon kívül semmim nem nőtt. Amúgy kisfiút várok, aki szerencsére elég aktív :)

Boldog babavárást Nektek! :)

2010. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én 24,5 hetes vagyok. Csíkom még nincs, remélem, nem is lesz. Sokat mocorog a kiscsajszim, nagyon édi. 20 hetesen bukfencezett egyet, úgyhogy most csücsül a pocimban. Remélem, még visszafordul. Van még ideje.
2010. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia, mia a 27. hetet tapossuk... barna csík nincs... előtej.. hát esténként egy két csepp.... a kislányom elképesztően mocorog.. egy hete úgydöntött h enged a 'gravitációnak' és fejfekvésbe fordul.. háát meglehetősen rossz helyeken rugdos azóta :) ... a fáradékonyságot újra kezdem tapasztalni.. és a bokáim is dagadnak mostanság... de nagyon boldogít a tudat.. hogy pár hónap múlva már a kezemben lesz a gyönyörűségem :).. mi a mensi szerint május 27re vagyunk kiírva... de mivel nekem nem 28as a ciklusom.. és vszínű... majdnem a másik mensi elött fogant közvetlenül.. ezért 3 héttel kisebb a babóm.. de a doki szerint makk egészséges :) ... viszont új dátumot még nem sziveskedett adni nekünk :)


Boldog Babavárást nektek!

2010. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25 hetesek vagyunk, elég korán megjelent nálam a barna csík, a köldököm alatt már jól látszódik, felette pedig halványan. Kb. egy hete érzem,hogy szinte egész nap mocorog a pici és egyre erősebb is :-), csak kora délután pihen egy keveset. A hasamon végre látszódik, hogy baba lesz, nem csak jól vagyok lakva. Előtejem a 18.hét óta van,volt, hogy zsepit kellett tennem a melltartómba. További jó babavárást!
2010. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap töltöttem a 26. hetet, és júni 30-júli 1. re vagyok kiírva. (egyébként meg a te babád várható születési időpontján van a szülinapom) :)

Mi is jól vagyunk! a pocakom nem olyan nagy, de az elműlt két hétben hatalmasat nőtt!

A baba nemét csak szerdán tudjuk meg a párommal, akkor megyünk 3Dre, eddig nem kérdeztem meg, mert a férjem is szeretett volna ott lenni mikor közli a doki, igy picit elhúzódott, de legalább nagyon izgulunk!

Nekem nincsen barna csíkom, habár a mellemnél kezdenek megjelenni a striák, úgyhogy kenem ezerrel. Sajnos 75B-ről már 85C-re nőtt... és még fog, az tuti, a bőröm meg nehezen viseli!

A baba sokat mozog, én meg tele vagyok energiával még mindig, csak estére fáradok el, igy ki is használom és pakolgatok meg otthon aktívan tevékenykedem ebbe a szép időbe.

jó babavárást mindenkinek!

2010. márc. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én 27 hetes leszek:)

és kisasszony csücsül bennem ugyanis megfordult ő is:)

szerencsére elég kis aktív bár már megfigyeltem ha front jön nagyon csendes ,nem tudom köze van-e hozzá de a szívbajt hozza rám:)

csíkom van és félre nőtt:D

próbálok sokat sétálgatni bár hamar kifáradok és ha túl erőltetem magam húzódik az egész hasam:(

én is annyira várom már a végét és hogy megcsókolgassam:)

bár így is elröppent az idő

voltatok már 4d-n?

2010. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még annyit hogy nekem van előtej és mostanában feszül is a cicim rendesen:(
2010. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ti vettetek már valamit a kicsinek?
2010. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!