Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukorvizsgálat...

Terheléses vércukorvizsgálat előtti napon mikortól nem lehet enni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
előtte való napon este 10kor is ehetsz! a lényeg, hogy amikor másnap mész, akkor ne egyél! /nehogy készülj rá előtte!:))/
2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem azt mondta a dokim,hogy előtte valónap ne egyek édességet,de főként már délután ne!Amúgy mást még este is ehetsz!Én szerdán voltam!:-)26 hetes kismama
2010. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mire számítsak? Nagyon szörnyű az a lötty? :)
2010. márc. 21. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok!Nem olyan szörnyű!Szölőcukor vízben feloldva,de jó sok!Ha viszel citromlevet,akkor olyan lesz mint a limonádé(kicsit édesebb)Kilehet bírni!Szerintem annyira nem rossz,de én szeretem az édeset!:-)
2010. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2010. márc. 21. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2x volt, nem mondták, hogy ne ehetnék előző nap. Olyan volt, mint a szőlőcukor, izre, még jól is esett, mert éhes voltam :D De igen, citromlével olyan, mint a limonádé.
2010. márc. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A vérvétel reggelén nem szabad enni, tehát éhgyomorra menni. Előtte szerintem sincs értelme koplalni, mert az addigra visszaáll, mint tudjuk, étkezés után két órával a legmagasabb a cukorérték, így reggelre az teljesen visszaáll, ha csokit ettél éjfélkor, akkor is. Egyébként a cukros lötyi...hát nagylevegővétel és bumm, húzóra. Akár citrommal, akár anélkül. Inkább azt kérdezd meg, mennyi sima vizet ihatsz rá, mert én tuti megittam egy fél litert, hogy eltűnjön az íze :s Nekem azt mondtaák ott a nővérek, hogy annyit lehet, de azt sem lehet túlzásbavinni.
2010. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem áltatlak, borzasztó íze van, két kortyra érdemes meginni, de egy kis citrom is segíthet rajta.A pozitívuma viszont, hogy utána sokáig nem vagy éhes (én legalábbis nem voltam vagy 1,5 óráig az)
2010. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, szerencsésen túléltem :)
2010. márc. 22. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!