Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses vércukorvizsgálat?

Terheléses vércukorvizsgálat?

Figyelt kérdés

Szerintetek baj ha a 23.héten megyek el és nem a 24.héten mert a 24.héten kell mennem a védőnőhöz.


07.26-án(kedden) leszek 23 hetes.


És körülbelül mikorra lesz kész az eredmények?


2011. júl. 22. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:
A 24.héten kell kötelezően vinnem a leleteket.
2011. júl. 22. 13:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megkapod rá a beutaló akkor mehetsz nyugodtan.Reggel bemész vesznek vért aztán megiszod a löttyött(vigyél citromlevet azzal jobb )Aztán két óra múlva mész megint és vesznek vért.Nekem másnapra megvolt az eredmény.
2011. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ezt a terhesgondozoban csinálják?
2011. júl. 22. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is most voltam szerdán.Nekem dokim azt mondta az a lényeg hogy betöltött 24.héttől lehet menni azt hiszem 27 hétig.De csak abban vagyok biztos hogy betöltött 24.hét.

Szerintem lényeges.De Te tudod.A védőnőhöz egy héttel később is lemehetsz.Nekem már meg van az eredmény,szóval 1-2 nap.Vagy elmész védőnőhöz is meg a cukorra is,és majd rá telefonálsz a védőnőre az eredménnyel.További szép pocaknövesztést!

24+5 hkm

2011. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen a terhesgondozóban,vagy a klinikán sztkn ki hova jár.Nálunk a doki adta a beutalót,amire ráírta a napot is,felmentem a klinikára,ott a terhes ambulancián oda adtam a beutalót,megcsinálta a csaj a papírt,lementem a vérvételes kucniba,levettek vért,megcsinálta a löttyöt ahogy első is írta vigyél citromlevet mert borzasztó amúgy...aztán 2 órát vársz olvasol vagy elmész,utána vissza és megint vesznek vért.Ennyi.Reggel éhgyomorra kell menni,előző estétől semmi csak víz max.
2011. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam amúgy:)
2011. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!